Життя

Як знайте своє призначення, з яким станеш мільйонером

Мій спосіб відрізняється від більшості існуючих на ринку. Він підходить для 90% людей. Але звичайно не всім. Спробуй.

Перша Основа Багатства, наріжний камінь, з якого ми починаємо будівництво це знайти призначення.

Місія і призначення

Тільки давайте спочатку розберемося в термінах. Щоб щось знайте, треба зрозуміти, що ми шукаємо. Багато говорять про справу, для якого ти народжений. Я не вірю, що є така справа. Є великий діапазон справ, для яких кожен з нас народжений. Багато мають на увазі Місію. Я вважаю, що у кожної людини може бути Місія, яку він сам собі винен вибрати.

Місія це допомагати іншим. Робити щось для інших людей. Місія може підходити до будь-якого призначенню. Так що ж це за призначення, яке треба знайте, щоб воно стало першою Основою Багатства? Це справа, якою ти любиш займатися і яке приносити тобі гроші.

Простота — найвища ступінь мистецтва.
Брюс Лі

Мій спосіб життя все максимально спрощувати. Тому з усіх критеріїв призначення я вирішив залишити два. То справа, якою ти любиш займатися і яке приносити тобі гроші. І його не треба довго і болісно шукати. В кінці цієї статті ти знайдеш його з імовірністю понад 90%. Для 10% не знайшли я поясню, чому вони не можуть знайти і дам добру пораду.

Все слід спрощувати до тих пір, поки це можливо, але не більше того.
Альберт Ейнштейн

Наприклад, я зараз пишу цю статтю. Я люблю це робити. І це приносити мені і моїй родині гроші. Я люблю допомагати людям. Зараз це приносити мені гроші, а починав з повного «0» або точніше «мінуса».

Коли я починав, я любив це робити (але я люблю ще безліч промов) і я не заробляв цим гроші. Але я знав, що я буду заробляти. У мене була стратегія розвитку в улюбленій справі. І я знав, що їм можна заробляти мільйони доларів. Якщо робити його дуже якісно. Так якісно, як це роблять кращі майстри.

Как найти свое предназначение, с которым станешь миллионеромКоли ти хочеш щось заробити, треба інвестувати

Для того, щоб виростити врожай, треба купити насіння. Для того, щоб побудувати будинок треба купити землю і будматеріали. Потім будувати і потім продавати. У будь-якому заробляння грошей є період інвестування. Щоб стати майстром в будь-якій справі, треба інвестувати 10 000 годин.

Мені було 30 років, коли я вирішив стати тренером. Це не було «осяяння з небес», це не була випадковість. Я зрозумів, що є прекрасна професія, яка поєднує 2-3 заняття, які я люблю все своє життя.

Після цього я вивчив тих, хто займаючись цією професією, заробляє сотні мільйонів доларів. Я критично подивився на себе і на них і зрозумів, що у мене є хороші шанси. Але попереду 10 000 годин напруженої праці.

Я не боюся того, хто вивчає 10 000 різних ударів. Я боюся того, хто вивчає один удар 10 000 разів.
Брюс Лі

Зараз пройшли 7 років напруженій роботи. Я написавши 9 книг. Я навчився більш, ніж 20 новим навичкам. Я пробіг марафон, щоб стати більш терплячим і витривалим тренером. І в цей час для мене дуже корисним виявився навик створення концентрації на будь-якій справі. Якщо ти займаєшся улюбленою справою і воно приносити тобі гроші то це і є твоє призначення.

Як знайти ПРИЗНАЧЕННЯ

Мій спосіб відрізняється від більшості існуючих на ринку. Він підходить для 90% людей. Але звичайно не всім. Спробуй.

У мене є чудові випускники Коучі Нового Коду, які нікого пошук призначення своєї експертної нішею. Вони вивчили все, що є в світі про це пошуку і мають всі необхідні «інструменти». Хоча допоможе це теж не всім. Є люди, які не хочуть «знайти призначення» їм подобається просто «шукати призначення»))) Це може стати справою життя. Шукати…. Правда я не знаю, як на цьому «улюбленій справі» можна заробляти. Але шукати — дуже цікаво.

Я не раджу дивитися далеко в минуле і згадувати, про що ти мріяв у дитинстві. Це може виявитися помилкою. Адже мрія стати космонавтом базувалася на уявленні про космос з «третіх рук». Я мріяв стати археологом, але я в житті не був в археологічній експедиції. І я впевнений, що в реальності втік би з неї в перший же день. Хоча мрію досі. Ще в юності я мріяв стати юристом. Але не думаю, що в реальності мені б це сподобалося.

Загалом я раджу подивитися не на мрії. Подивися на РЕАЛЬНІСТЬ. Що ти стабільно любиш робити протягом останніх 2-3 років? Не менше 2-3 років. А краще 5-7 років для надійності. Це надійний критерій. Раз ти це любиш вже стільки років, то є велика ймовірність, що ти будеш продовжувати любити і далі. А це значить, що ти знайшов своє призначення! Залишилося дізнатися про ті, як же їм почати заробляти на життя.

Мій вибір — бойові мистецтва, моя професія — актор. Моя головна роль — художник життя.
Брюс Лі

В першу чергу розпрощайся з ілюзією про те, що ті, хто знайшов своє призначення, відразу досягають успіху. Прочитай історію Сильвестра Сталонне.

Я повинен був залишитися ніким. Життя завдала мені рану ще при народженні, пів обличчя мені паралізувало ще при народженні. Вчителі вважали мене розумово відсталим, а мати поставила хрест ще в дитинстві. Протягом семи років, семи довгих голодних років, агенти і продюсери хором твердили мені, що я повинен кинути спочатку акторську, а потім сценарну стезю. Мене розгортали на кастингах, ще до того як я знімав куртку, а продюсери бракували мої сценарії не прочитавши жодного рядка. Я ковтав сльози, на роботі. Чистив клітини левів у зоопарку, рубав м’ясо. 7 довгих важких років. 7 років сліз, поту і віри в себе. Ви теж нічого не доб’єтеся поки не переживете період відчаю. А потім? А потім я цілий рік жив на 1600 доларів. І написавши «Роккі». Вірте в себе і любіть свою маму. Більше її ніхто ніколи не полюбити.
Сильвестр Сталлоне

Ти відразу зрозумієш, що нормально пройти 5-7 років і потім збирати урожай. Це інвестиція. Ти хочеш багато заробляти? Треба інвестувати. Або вкладай кілька мільйонів доларів і заробляй на них. Або вкладай свою працю і досягати досконалості в улюбленій справі.

10 000 годин важкої праці відокремлюють тобі від досконалості в улюбленій справі і від статусу МАЙСТЕР. Разом з цим статусом надходять гроші і слава. Якщо це твоя улюблена справа і ти навчаєшся за правильної стратегії то успіх тобі гарантований. Вчитель не відкриває істини, він — провідник істини, яку кожен учень повинен відкрити для себе сам.

Хороший вчитель — лише каталізатор.
Брюс Лі

Отже, давайте підведемо підсумок:

  • Призначення це улюблена справа, яка дає тобі гроші.
  • Щоб знайте призначення потрібно згадати про тих справах, які ти стабільно любиш не менше 2-3 років. Це дає підставу сподіватися, що ти будеш любити їх і далі.
  • Треба знайті тих, хто вже заробляє твоїми улюбленими справами і зрозуміти, що вони знають і вміють. Їх треба вивчити.
  • Необхідно інвестувати у свій ріст і розвиток в обраному тобою справі 5-7 років (10 000 годин) навчання і розвитку. Тренувань і дій.
  • Ти стаєш майстром, і до тебе приходять гроші і слава!

Майстер швидкий у своїй справі буде стояти перед ЦАРЯМИ.
Притчі

Я пройшов цей шлях. Я вивчив сотні великих майстрів у різних сферах. У 90% з них був такий шлях. Його я пропоную пройти і тобі. Основа Призначення і стратегія розвитку на 5-7 років. Основа Професійні навички для твоєї стратегії, навички швидко навчатися та базові навички для багатства. Основа ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ система управління життям і часом. Дисципліна і пріоритети.

Я Знаю Ти Можеш! Дій! Живи! Впливай! Багатій! Люби! Іцхак

Робіть те, що вам подобається, а гроші прийдуть самі.
Брайан Трейсі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України