Життя

Як знайте своє призначення, з яким станеш мільйонером

Мій спосіб відрізняється від більшості існуючих на ринку. Він підходить для 90% людей. Але звичайно не всім. Спробуй.

Перша Основа Багатства, наріжний камінь, з якого ми починаємо будівництво це знайти призначення.

Місія і призначення

Тільки давайте спочатку розберемося в термінах. Щоб щось знайте, треба зрозуміти, що ми шукаємо. Багато говорять про справу, для якого ти народжений. Я не вірю, що є така справа. Є великий діапазон справ, для яких кожен з нас народжений. Багато мають на увазі Місію. Я вважаю, що у кожної людини може бути Місія, яку він сам собі винен вибрати.

Місія це допомагати іншим. Робити щось для інших людей. Місія може підходити до будь-якого призначенню. Так що ж це за призначення, яке треба знайте, щоб воно стало першою Основою Багатства? Це справа, якою ти любиш займатися і яке приносити тобі гроші.

Простота — найвища ступінь мистецтва.
Брюс Лі

Мій спосіб життя все максимально спрощувати. Тому з усіх критеріїв призначення я вирішив залишити два. То справа, якою ти любиш займатися і яке приносити тобі гроші. І його не треба довго і болісно шукати. В кінці цієї статті ти знайдеш його з імовірністю понад 90%. Для 10% не знайшли я поясню, чому вони не можуть знайти і дам добру пораду.

Все слід спрощувати до тих пір, поки це можливо, але не більше того.
Альберт Ейнштейн

Наприклад, я зараз пишу цю статтю. Я люблю це робити. І це приносити мені і моїй родині гроші. Я люблю допомагати людям. Зараз це приносити мені гроші, а починав з повного «0» або точніше «мінуса».

Коли я починав, я любив це робити (але я люблю ще безліч промов) і я не заробляв цим гроші. Але я знав, що я буду заробляти. У мене була стратегія розвитку в улюбленій справі. І я знав, що їм можна заробляти мільйони доларів. Якщо робити його дуже якісно. Так якісно, як це роблять кращі майстри.

Коли ти хочеш щось заробити, треба інвестувати

Для того, щоб виростити врожай, треба купити насіння. Для того, щоб побудувати будинок треба купити землю і будматеріали. Потім будувати і потім продавати. У будь-якому заробляння грошей є період інвестування. Щоб стати майстром в будь-якій справі, треба інвестувати 10 000 годин.

Мені було 30 років, коли я вирішив стати тренером. Це не було «осяяння з небес», це не була випадковість. Я зрозумів, що є прекрасна професія, яка поєднує 2-3 заняття, які я люблю все своє життя.

Після цього я вивчив тих, хто займаючись цією професією, заробляє сотні мільйонів доларів. Я критично подивився на себе і на них і зрозумів, що у мене є хороші шанси. Але попереду 10 000 годин напруженої праці.

Я не боюся того, хто вивчає 10 000 різних ударів. Я боюся того, хто вивчає один удар 10 000 разів.
Брюс Лі

Зараз пройшли 7 років напруженій роботи. Я написавши 9 книг. Я навчився більш, ніж 20 новим навичкам. Я пробіг марафон, щоб стати більш терплячим і витривалим тренером. І в цей час для мене дуже корисним виявився навик створення концентрації на будь-якій справі. Якщо ти займаєшся улюбленою справою і воно приносити тобі гроші то це і є твоє призначення.

Як знайти ПРИЗНАЧЕННЯ

Мій спосіб відрізняється від більшості існуючих на ринку. Він підходить для 90% людей. Але звичайно не всім. Спробуй.

У мене є чудові випускники Коучі Нового Коду, які нікого пошук призначення своєї експертної нішею. Вони вивчили все, що є в світі про це пошуку і мають всі необхідні «інструменти». Хоча допоможе це теж не всім. Є люди, які не хочуть «знайти призначення» їм подобається просто «шукати призначення»))) Це може стати справою життя. Шукати…. Правда я не знаю, як на цьому «улюбленій справі» можна заробляти. Але шукати — дуже цікаво.

Я не раджу дивитися далеко в минуле і згадувати, про що ти мріяв у дитинстві. Це може виявитися помилкою. Адже мрія стати космонавтом базувалася на уявленні про космос з «третіх рук». Я мріяв стати археологом, але я в житті не був в археологічній експедиції. І я впевнений, що в реальності втік би з неї в перший же день. Хоча мрію досі. Ще в юності я мріяв стати юристом. Але не думаю, що в реальності мені б це сподобалося.

Загалом я раджу подивитися не на мрії. Подивися на РЕАЛЬНІСТЬ. Що ти стабільно любиш робити протягом останніх 2-3 років? Не менше 2-3 років. А краще 5-7 років для надійності. Це надійний критерій. Раз ти це любиш вже стільки років, то є велика ймовірність, що ти будеш продовжувати любити і далі. А це значить, що ти знайшов своє призначення! Залишилося дізнатися про ті, як же їм почати заробляти на життя.

Мій вибір — бойові мистецтва, моя професія — актор. Моя головна роль — художник життя.
Брюс Лі

В першу чергу розпрощайся з ілюзією про те, що ті, хто знайшов своє призначення, відразу досягають успіху. Прочитай історію Сильвестра Сталонне.

Я повинен був залишитися ніким. Життя завдала мені рану ще при народженні, пів обличчя мені паралізувало ще при народженні. Вчителі вважали мене розумово відсталим, а мати поставила хрест ще в дитинстві. Протягом семи років, семи довгих голодних років, агенти і продюсери хором твердили мені, що я повинен кинути спочатку акторську, а потім сценарну стезю. Мене розгортали на кастингах, ще до того як я знімав куртку, а продюсери бракували мої сценарії не прочитавши жодного рядка. Я ковтав сльози, на роботі. Чистив клітини левів у зоопарку, рубав м’ясо. 7 довгих важких років. 7 років сліз, поту і віри в себе. Ви теж нічого не доб’єтеся поки не переживете період відчаю. А потім? А потім я цілий рік жив на 1600 доларів. І написавши «Роккі». Вірте в себе і любіть свою маму. Більше її ніхто ніколи не полюбити.
Сильвестр Сталлоне

Ти відразу зрозумієш, що нормально пройти 5-7 років і потім збирати урожай. Це інвестиція. Ти хочеш багато заробляти? Треба інвестувати. Або вкладай кілька мільйонів доларів і заробляй на них. Або вкладай свою працю і досягати досконалості в улюбленій справі.

10 000 годин важкої праці відокремлюють тобі від досконалості в улюбленій справі і від статусу МАЙСТЕР. Разом з цим статусом надходять гроші і слава. Якщо це твоя улюблена справа і ти навчаєшся за правильної стратегії то успіх тобі гарантований. Вчитель не відкриває істини, він — провідник істини, яку кожен учень повинен відкрити для себе сам.

Хороший вчитель — лише каталізатор.
Брюс Лі

Отже, давайте підведемо підсумок:

  • Призначення це улюблена справа, яка дає тобі гроші.
  • Щоб знайте призначення потрібно згадати про тих справах, які ти стабільно любиш не менше 2-3 років. Це дає підставу сподіватися, що ти будеш любити їх і далі.
  • Треба знайті тих, хто вже заробляє твоїми улюбленими справами і зрозуміти, що вони знають і вміють. Їх треба вивчити.
  • Необхідно інвестувати у свій ріст і розвиток в обраному тобою справі 5-7 років (10 000 годин) навчання і розвитку. Тренувань і дій.
  • Ти стаєш майстром, і до тебе приходять гроші і слава!

Майстер швидкий у своїй справі буде стояти перед ЦАРЯМИ.
Притчі

Я пройшов цей шлях. Я вивчив сотні великих майстрів у різних сферах. У 90% з них був такий шлях. Його я пропоную пройти і тобі. Основа Призначення і стратегія розвитку на 5-7 років. Основа Професійні навички для твоєї стратегії, навички швидко навчатися та базові навички для багатства. Основа ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ система управління життям і часом. Дисципліна і пріоритети.

Я Знаю Ти Можеш! Дій! Живи! Впливай! Багатій! Люби! Іцхак

Робіть те, що вам подобається, а гроші прийдуть самі.
Брайан Трейсі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.