Як виглядають найкращі ресторани-володарі 3-х зірок Мішлен. Фото

Червоний гід Мішлен, іноді також згадується як «Червоний путівник» — найбільш відомий і впливовий з ресторанних рейтингів на даний момент. Критерії присудження рейтингу становлять комерційну таємницю компанії «Мішлен» і не є надбанням громадськості, проте відомий головний критерій — кухня. В гіді не розглядаються «модні» заклади і ресторани без авторської кухні, тобто без шеф-кухаря. Одна зірка означає дуже хороший ресторан у своїй категорії. Дві зірки – відмінна кухня, заради ресторану є сенс зробити невеликий відступ від маршруту. Три зірки – чудова робота шеф-кухаря, є сенс зробити окрему подорож сюди.

Незважаючи на те, що з точки зору гіда, атмосфера, обслуговування, інтер’єр і цінова ніша вторинні по відношенню до страв, сьогодні ми вирішили показати, як виглядають деякі ресторани-володарі трьох зірок Мішлен.

1. Бельгія, Крейсхаутем, ресторан «Hof van Cleve»

Бельгійський ресторан «Hof van Cleve» виконаний в стилі невеликого фермерського будиночка, зовнішній і внутрішній інтер’єр якого досить аскетичний. Першу зірку Мішлен ресторан отримав в 1994 році, а вже в 2005-му удостоївся найвищої нагороди, 3-х зірок.

2. Італія, Флоренція, Enoteca Pinchiorri

Італійський ресторан “Enoteca Pinchiorri” – єдиний в країні володар трьох зірок Мішлен. Його шеф-кухарем є жінка, Анні Феольде. “Enoteca Pinchiorri” спеціалізується на стравах італійської і французької кухонь.

3. Іспанія, Жирона, El Celler de Can Roca

Іспанський ресторан братів Року “El Celler de Can Roca” має скляні стіни, а їжа, що подається тут, одночасно фермерська і індустріальна. Ресторан спеціалізується на традиційній іспанської та, так званої, молекулярної кухні. “El Celler de Can Roca” має три мішленівські зірки і двічі, в 2013 і 2015 рр., завоював перше місце в престижному рейтингу The world’s 50 Best Restaurants.

4. Великобританія, Лондон, Ресторан Гордона Рамзі

Ресторан Гордона Рамзі зміг домогтися нагороди в три зірки всього за три роки. Це перший в Лондоні ресторан, який удостоївся такої кількості зірок. Зараз в імперії Рамзі 10 ресторанів, які в цілому володіють 16 мішленівськими зірками. Інтер’єр ресторану простий. Тут виконані три “натуральних” закону дизайну: натуральні матеріали – дерево і шкіра; натуральні кольори – світло-коричневий, бежевий і білий; натуральне освітлення – дуже широкі вікна.

5. Франція, Париж, Pavillon Ledoyen

Pavillon Ledoyen – один з найстаріших ресторанів Парижа, відкритий П’єром Ледуайеном в 1792 році. За легендою тут зустрічалися Наполеон і Жозефіна. Принцип роботи шеф-кухаря ресторану Яника Алено, якому повністю відповідає інтер’єр закладу, — відображення історичного і заворожливого Парижа.

6. Нідерланди, Зволле, De Librije

Ресторан De Librije до загального здивування отримав першу зірку в рік свого відкриття (1992-й) і до 2004 року ставши повноцінним володарем найвищої нагороди Мішлен. Заклад розташований у приміщенні бібліотеки домініканського монастиря 16 століття. Тут по-домашньому затишно, і дворецькі відвозять гостей на двох човнах, які були названі в честь дітей шеф-кухаря, до ресторану і назад.

7. Швейцарія, Фюрстенау, Schloss Schauenstein

Ресторан Schloss Schauenstein розташувався в будівлі XII століття, зберігши в її декорі місцеві та історичні традиції гірської Швейцарії. Заклад являє собою невеликий зал, що вміщає всього 16 гостей в обід і 26 на вечерю, саме тому бронювати місце доводитися за кілька місяців вперед.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh