Авторські статтіЖиття

Як твоє тіло каже тобі чого ти по-справжньому хочеш

Твоє тіло говорить з тобою постійно, вдень і вночі. Більшість людей проживає своє життя несвідомо, вони не розуміють мову тіла.

Как твое тело говорит тебе чего ты по-настоящему хочешь

Як я можу стверджувати, що твоє тіло говорить з тобою? Тому що тіло відображає те, що відбувається всередині нас! З усіх тіл, які є складовою людського тіла, фізичне тіло є найбільш щільним і найбільш грубим.

З трьох матеріальних тіл (ментального тіла, емоційного і фізичного) фізичне тіло, враховуючи його матеріальну природу, нам ближче і зрозуміліше за інші тіла. Кажучи, що твоє тіло говорить з тобою, я маю на увазі, що з тобою говорять всі три тіла. Однак для тебе простіше почути не емоційне чи ментальне тіло, а саме фізичне тіло.

Твоє тіло каже: люби себе

У тебе може піти п’ятдесят років, щоб зрозуміти, що твій хід думок (ментальне тіло) несприятливий для тебе. Можуть піти місяці або навіть роки, поки ти зрозумієш, яка саме емоція переповнює твоє емоційне тіло і створює блокування.

Очевидно, що фізичні рани не проходять непомітно. Людина дуже швидко звертає увагу на фізичну рану, навіть якщо вона і не знає і не усвідомлює, звідки ця рана з’явилася. Наприклад, людина раптом помічає, що у нього на нозі з’явився синець, або подряпина на руці, і він не має ні найменшого уявлення про те, звідки!

А, отже, важливо усвідомлено проживати своє життя! Коли ти стаєш усвідомленим, ти віддаєш собі звіт про поведінку, яка тебе руйнує, або про вчинки, які руйнівні для тебе! Ти відразу можеш побачити їх та внести зміни, а не продовжувати страждати від наслідків такої поведінки чи вчинків.

Я тобі настійно раджу використовувати твоє фізичне тіло для того, щоб більш усвідомлено проживати своє життя. Ось кілька прикладів, як твоє тіло говорити з тобою.

ТВОЄ ХАРЧУВАННЯ

Чи звертав ти увагу на те, що в більшості випадків ти харчуєшся, не відчуваючи по-справжньому почуття голоду? Крім того, те, що ти їси чи п’єш, чи це дійсно потрібно зараз твоєму тілу? Що твоє тіло каже тобі?

Я раджу тобі протягом як мінімум одного тижня записувати все, що ти з’їдаєш і випиваєш за день, і запитувати себе, чи ти по-справжньому голодний, і ти хотів саме цю їжу? Якщо ні, запитай себе, навіщо ж ти тоді це їв і пив? Пам’ять пам’ятає, що кожен раз, коли ти відчуваєш почуття спраги, твоє тіло просить саме води, а не інших напоїв!

Якщо ти зрозумієш, що часто ти їси і п’єш за звичкою, тобто, тому що прийшов час обіду, тому що ти повинен їсти або щоб нічого не пропустити, твоє тіло каже тобі, що цей принцип керує твоїм життям в цілому!

Твоє тіло каже тобі, що в цілому, в інших сферах твого життя, ти не приділяєш достатньо часу, щоб зупинитися і усвідомити, чого ти по-справжньому хочеш.

Ти дієш за звичкою, як робот! І ти сам більше не керуєш своїм життям, твоїм життям керує твоє ментальне тіло, що обросло деякими звичками, переконаннями та віруваннями, і які змушують тебе дотримуватися твоїх звичок, адже не слідувати їм погано!

Якщо ти їсиш через те, що ти відчуваєш емоції, це означає, що всередині тебе пустота, і ти їсиш, намагаючись заповнити цю порожнечу. Твоє тіло каже тобі, що ти переживаєш емоції, але що ти не хочеш протистояти їм. Ти віддаєш перевагу пригнічувати їх, контролювати їх, і замість цього — їсиш та п’єш.

Діючи таким чином, ти все більше і більше відрізаєш себе від своїх почуттів. І згодом, коли ти більше не зможеш пригнічувати їх, ти відчуєш, як втрачаєш контроль, і звідси — страх втратити контроль. Твоє тіло каже тобі, що набагато більш сприятливо для тебе виражати свої емоції людині, якої вони стосуються. Але не забувай, що ти повинен робити, перебуваючи в любові, а не в засудженні.

Якщо ти їсиш через апетит або через любов до тієї або іншої страви, хоча ти й не голодний, твоє тіло каже тобі, що ти легко піддаєшся впливу інших. Можливо, тобі відомо, чого ти хочеш, але ти дозволяєш іншим переконати себе в протилежному!

Як бачиш, твоє харчування говорить про твоїй внутрішній стан!

Часто про людину можна судити з того, що вона їсть. Поспостерігайте за собою, за своїм харчуванням, і дай їжі характеристики. Наприклад: кава може бути стимулюючою, гострі приправи, цукор може асоціюватися з ніжністю, увагою, винагородою і т. д.

Твоє тіло каже тобі, що ти їсиш чи п’єш те, чого твій організм не потребує для підтримки здоров’я фізичного тіла, ти це робиш, щоб компенсувати брак гострих відчуттів, або стимулу, або ніжності в твоєму житті. Тепер, коли ти знаєш про це, тобі нічого не залишається, як дозволити собі те, чого ти потребуєш, не переносячи твої бажання на їжу. Ти також можеш перевірити ступінь твоїх потреб, проаналізувавши, скільки раз така потреба в їжі у тебе виникає.

ТВОЇ НЕДУГИ І ХВОРОБИ

Кожен раз, коли твоє фізичне тіло хворіє, воно говорить тобі, що твоє емоційне і ментальне тіло також хворіє.

Щоб ти відчував себе в гармонії, ці три тіла повинні допомагати твоєму «я». Коли ти відчуваєш біль, це означає, що твої матеріальні тіла віддалилися від твого «я», від твого внутрішнього Бога, і їм вдається керувати твоїм життям. Їм не вистачає керівництва твого внутрішнього Бога, щоб ідеально справлятися з цим завданням.

Що стосується тебе, твоє «я» хоче чогось, цією функцією твого ментального тіла є використання своїх ресурсів, щоб виявляти твої справжні бажання. Роль твого емоційного тіла — бажати або відчувати те, чого ти хочеш. А твоє фізичне тіло створено таким чином, щоб здійснювати дії відповідно з твоїми бажаннями. Однак, на жаль, як часто ми бачимо, що відбувається зворотне!

Ось кілька прикладів:

Людина хоче змінити роботу або хоче інвестувати гроші в невелике підприємство.Вона не дозволяє собі цього зробити, тому що його ментальне тіло повертає його в минуле, яке не згідно з тими потребами, які є в даний момент. Ця пам’ять підказує йому не робити цього, не просуватися до бажаного, бо можуть виникнути непередбачені обставини або перешкоди, які змусять його шкодувати про зроблене.

Очевидно, що чоловік вже був свідком або переживав цей досвід в якийсь момент свого життя. В пам’яті відклалося відчуття неприємного досвіду. І тепер життям людини керує досвід, який відклався у пам’яті, а не його дійсні бажання. І в результаті людина стикається з фізичним болем в ногах!

Людина потребує допомоги, підтримки, наприклад, мати сімейства, яка піклується про дітей, займається будинком і бюджетом і т. д. Вона не дозволяє собі просити про допомогу, вона звалює все собі на плечі, так як вона вірить, що цю ношу повинна нести мати. Звичайно, вона навчилася цього, коли була молодшою.

Вона може вірити в те, що чоловік з таким завданням не впорається, або що вона не зможе вважатися хорошою матір’ю або дружиною, якщо не буде з цим справлятися. В результаті — біль у спині. Її біль посилиться, якщо вона наважиться просити про допомогу, і якщо їй відмовлять, адже це посилить те, у що вона вірить: вона всі питання має вирішувати сама.

Таким чином, це стає все більшим і більшим тягарем. Важливо зрозуміти, що у цієї жінки біль в спині не тому, що ніхто її не підтримує, а тому що вона вірить в те, що все має зробити сама, щоб виглядати гарною людиною. Це вірування призводить до того, що інші її не підтримують. З нами завжди відбувається те, у що ми віримо! Наше тіло розумне, і воно використовує частину, яка пов’язана з ментальною думкою, яка не дозволяє бажанням проявитися.

На цих двох невеликих прикладах ти бачиш, яким чином ти можеш стати усвідомленим набагато швидше, завдяки сигналам, які тобі посилає твоє фізичне тіло.

Також існують і інші способи, які ти можеш використовувати для того, щоб краще пізнати себе. Наприклад, ти можеш вивчити структуру свого тіла, твою ходу, манеру одягатися, прикрашати свій будинок, водити машину і т. д.

Як чудово усвідомлювати, що твоє тіло і все, що відбувається з тобою в фізичному світі, може стати твоїм найкращим другом у повсякденному житті!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України