Авторські статтіНовини з Австрії

Як святкували Різдво політики Австрії

Міністр внутрішніх справ Герберт Кікл традиційно сам готував для сімейного вечері до Різдва курку з рисом і червонокачанної капусти.

Віце-канцлер Хайнц-Крістіан Штрахе святкував вдома зі своєю дружиною Філіпою, матерями і дітьми від першого шлюбу. Різдвяний гусак, фарширований рулет і ніяких широких гулянь — пара знаходиться в радісному очікуванні дитини.

Канцлер Себастьян Курц в переддень Різдва зі своєю подругою Сюзанною Тьєр і своєю сім’єю проведуть у Нижній Австрії. На столі було фондю, а після цього сім’я вирушила на Різдвяну месу.

Різдво Памела Ренді-Вагнер (голова ВДП) святкувала в найближчому родинному колі у Відні навколо спільно прикрашеної ялинки і з особисто приготовленої випічкою.

Міністр транспорту Норберт Хофер разом зі своєю дружиною і дочкою святкував Різдво в південний Бургенланді з різдвяними співами та читанням Євангелія.

Федеральний президент Олександр Ван дер Беллен і його дружина Доріс Шмидауер день 24 грудня провели на прямій телефонній лінії по збору коштів в рамках акції «Світло в темряві». А ввечері вирушили у другий офіс федерального президента у Мюрцстег (Штирія), де проведуть свята в прогулянках і за читанням.

Міністр економіки Маргарет Шрамбок зустрічала Різдво будинку в Санкт-Йоганн у Тіролі, її мати приготувала картопляні оладки.
Після фондю і «доброго келиха вина» міністр фінансів Хартвіг Легер відвідав разом з сім’єю святкову різдвяну службу. Наступні дні вони проведуть в Штирії.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України