Як створити своє ідеальне майбутнє

«Ви — це те, що ви робите. Так що, коли будете щось робити, запитайте у себе, чи має це відношення до людини, яким ви хочете бути?» — Райан Холідей.

Одна з по-справжньому поворотних точок у моєму житті трапилася приблизно 6 місяців тому, коли я живити себе: «Якою я хочу бачити своє життя через 5 років?»

Я вирішив відповісти на це питання як можна., тому взявши аркуш паперу й написав на ньому заголовок: «Моє життя 5 років тому». Вісь дещо з того, що я написав на ньому далі:

Як я хочу відчувати себе 5 років? Неймовірно гордій і задоволений собою і своєю роботою.

Як я хочу проводити більшу частину часу через 5 років? Хочу витрачати його здебільшого на читання, письменницьке справу, підтримання себе у формі і подорожі в різні країни.

І коли я поглянув на свою мрію про майбутнє життя, яку так ретельно розписав на папері, то поставивши собі наступний, не менш важливий питання:

«Якщо я буду продовжувати робити те, що роблю зараз, наступні 5 років, стані завдяки цьому моє життя іншого?»

І намагаючись відповісти на це питання максимально чесно, я зрозумів — «швидше за все, немає». Мої звичні і буденні справи зовсім не вели мене в ті майбутнє, яке я хотів, і не малі практично ніякого відношення до моєї мрії.

Коли я це усвідомив, то спробував все змінити.

Я почав керуватися тім, де хочу бути і ким хочу стати, а не тім, хто я зараз і де перебуваю. Чому? Та тому, що саме те, що ви робите прямо зараз, визначає ті, що вас чекає в майбутньому, і якою людиною ви в ньому станете.

Або, як говорив про це Екхарт Толле:

«Сила, здатна створити для нас краще майбутнє, укладена в сьогоденні: ви створюєте гарне майбутнє, створивши хороше сьогодення».

Читайте також: 6 простих способів знову полюбити себе

У цій статті ви знайдете кілька корисних порад, які допоможуть вам почати шлях саме в ті майбутнє, яким ви його бачите.

Дозвольте мені пояснити…

Якщо ви зміните свій розпорядок дня, ви зміните своє життя

Ми всі рівні в тому, що у кожного з нас є за 24 години в добі. Ніхто не може вибити собі пару зайвих годин, яким би багатим і впливовим він не був. А вісь ті, як і на що ми витрачаємо ці 24 години… тут вже можуть бути величезні відмінності, і всі наші вчинки (всі без винятку) впливають на ті, що нас чекає в майбутньому.

Ваш час — ваша найцінніша валюта, якої у вас вкрай обмежена кількість. І лише вам вирішувати, що з ним робити: ви можете або інвестувати ці години у майбутнє, або даремно витратити їх у сьогоденні.

Ви можете витратити годину, що виділяється вам долею кожен день на щось, дійсно має для вас значення, або витратити його бездумно і безцільно на всякі дрібниці.

І тому найкращий питання, який можна задати собі, створюючи для себе картинку ідеального майбутнього, звучить так:

Як повинен виглядати мій ідеальний день?

Навряд чи вам вдасться добитися ідеального життя, якщо ви не можете впорядкувати навіть один день. Альо якщо ві зможете впорядкувати день, ви зможете впорядкувати тиждень, за нею — місяці, роки і в кінцевому підсумку все життя.

Так як же повинен виглядати вас ідеальний день? Що ви повинні робити сьогодні, завтра і так далі для того, щоб жити так, як вам хочеться жити насправді?

Як писав про це Едвард Демінг:

«Якщо ви не можете описати те, що робите, як процесу, то ви не знаєте, що робите».

Чі знаєте ві, що робите? Сприяють ваші дії процесу переміщення з того місця, де ви перебуваєте зараз, в майбутнє, в якому вам би справді хотілося б жити?

Робіть не більше, а менше

Багато людей, що живуть в сучасному світі, живуть, немов хом’ячки, що потрапили в нескінченне колесо, з якого їм ніяк не вибратися — вони біжать все швидше і швидше, роблять все більше і більше, але, незважаючи на це, залишаються на одному і тому ж місці. І якщо вони перед тим, як додавати у своє життя позитивні вчинки, не позбудуться від негативних, смороду перед кожним кроком вперед будуть робити по кроку назад, тупцюючи на місці, навіть якщо у них і буде ілюзія руху вперед.

Саме тому ті, хто по-справжньому хоче досягти своїх життєвих цілей, повинні почати робити не більше, а менше.

Якщо ви хочете, щоб ваш звичайний день максимально наблизився до ідеальної картинці дня, вам варто насамперед звільнитися від звичок, які утримують вас на місці. Якщо ви спробуєте побігти у важенних кайданах, то лише швидше втомитеся.

По мірі того, як ваші дні почнуть все більше і більше відповідати вашим цінностям і цілям, ваша впевненість зростатиме. З кожним днем ви будете все більше переконуватися в тому, що дійсно стали на шлях, що веде до обраної мети, і станете куди більш готові ризикувати.

Вас може зацікавити: Старояпонська техніка, яка допоможе навчити мозок жити в сьогоденні

Ваша креативність злетить до небес. Ви будете братися за різні проекти і з годиною відмовитеся від думок в стилі «у мене нічого не вийде». Ви будете коливатися між станами «може, і не вийде, але спробувати варто» і «мій успіх неминучий».

Ваша робота і життя почнуть приносити вам все більше і більше задоволення. Кожен день буде робити вас хоч трохи, та краще — і все тому, що нарешті відмовилися від того, що утримує вас на місці.

Не проводьте жодної зайвої хвилини в абсолютно непотрібною болю.

Як писав про це у своїй книзі «Однієї сили волі недостатньо» письменник Бенджамін Харді:

«Не проводите все своє життя — або навіть один зайвій день — страждаючи від непотрібної болю. Зробіть все необхідне, щоб полегшити кайдани, навішені на ваші щиколотки. Позбавтеся від вантажу, який утримує в оточенні, де ви просто не можете процвітати».

Кілька слів на завершення

Ви створюєте своє ідеальне майбутнє, активно і цілеспрямовано живучі в сьогоденні, проживаючи кожен свій день так, щоб він хоча б трохи наблизив вас до мети.

Ви починаєте з визначення майбутнього, яке ви хочете створити, переходячи до того, що повинні змінити в сьогоденні, щоб воно привело вас саме до цього майбутнього.

І коли ви почнете робити ваш звичайний день максимально наближеним до ідеалу, почніть з того, щоб позбавити його від негативних вчинків і звичок. Ви не зможете знайте упевненість в собі, якщо ті, що ви говорите, і те, що робите, не відповідає одне одному.

І, нарешті, ви нанизуйте на нитку життя достатню кількість ідеальних днів, щоб скласти з них намисто ідеального життя.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh