5 тривожних ознак того, що цій людині не можна довіряти

Довіри без любові буває, а ось кохання без довіри — немає

Коли ми говоримо про стосунки, рано чи пізно мова заходити про довіру. І довіри без любові буває, а ось кохання без довіри — не існує.

Саме тому, що відносини так важливі для нашого щастя, варто звертати увагу на деякі тривожні ознаки, що вказують на те, що люди, з якими ви близько зійшлися, цілком можливо, гідні довіра.

1. Вони ізолюють вас.

Такі люди намагаються уникати ситуацій, в яких їх можна зловити на гарячому. Для того, щоб зменшити ризик, вони неодмінно спробують віддалити вас від друзів і сім’ї, і одноосібно заволодіти вашим товариством. Не дивно, адже щура куди складніше загнати в кут поодинці, ніж у компанії.

Так що якщо ви бачите, що вони намагаються мінімізувати ваше спілкування з друзями, або, скажімо, знаходять все нові і нові причини уникати вашої сім’ї, то вам варто замислитися, чому це відбувається.

2. Вони говорять тільки те, що вам хочеться чути.

Хронічні нарциси (люди, які завжди і в будь-яких обставинах надавати свої потреби і бажання на перше місце) найчастіше є чудовими маніпуляторами. Заради того, щоб домогтися бажаного, вони готові сказати вам все, що ви хочете від них почути.

Якщо хтось здається вас занадто гарним, щоб бути справжнім, можливо, це дійсно так. Ні, я зовсім не хочу сказати, що в цьому світі не залишилось по-справжньому хороших, добрий і чуттєвих людей, але… Намагайтеся заглядати глибше, ніж блиск і сяйво слів людини, і намагайтеся зрозуміти, чому так солодко «співає».

3. Вони вам брешуть.

Всі ми обманюємо хоча б час від часу, чи не так? Але деякі люди брешуть надто легко й часто, щоб бути гідними довіра. Бувають і зовсім патологічні брехуни — вони брешуть весь час, і навіть в ситуаціях, коли це зовсім не потрібно. Вони брешуть, як дихають, а дихають вони завжди.

Те, що вони про себе розповідають, може раптово змінитися на всі 180 градусів. Такі люди готові сказати все що завгодно, лише б залучити хоч трохи уваги. У них, як правило, немає друзів, тому що навіть найкращі друзі рано чи пізно втомлюються від нескінченної брехні.

Якщо ви бачите в людині ознаки патологічного брехуна, не намагайтеся його переробити — в більшості випадків це просто неможливо. Це проблема, яку він може вирішити тільки самостійно… якщо захоче.

4. Вони не подобаються вашим близьким людям.

Якщо у вашому житті є по-справжньому близькі друзі або ж у вас хороші стосунки з родичами, то коли у вашому житті з’являються нові люди, варто запитати у них, що вони думали з приводу ваших нових знайомих. Особливо якщо знайомство має шанс перерости у щось більше.

Не буду стверджувати, що вони завжди праві і не можуть помилитися, але якщо і сестрі, і кращій подрузі ваш новий партнер здається дуже підозрілим, раджу до них, як мінімум, прислухатися. Так, може бути, вони і помиляються, але краще придивитися уважніше, і або підтвердити їх припущення, або спростувати його і заспокоїтися.

5. Їх минуле темне і сумнівне.

Придивіться уважніше до їх минулого. Немає там темних плям і недомовок? Можливо, у них ще не все скінчено з попередніми партнерами? Якщо ваш партнер дзвонить своїм колишнім, пише їм повідомлення, або ж постійно говорити з вами про них, тому що відчуває незавершеність відносин, це погана ознака.

Вирішуйте самі, але якщо людина не готова поставити крапку, щоб у нових відносинах уникнути ревнощів та інших неприємностей, чи можете ви довіряти йому в іншому? Я так не думаю.

Шкільний психолог колись давно давши мені один дуже хороший рада. Він сказавши мені: «Довіряй своїм інстинктам». Так, у нього була сережка у вусі, і він був у футболці «Зоряних Воєн», але порада не дуже слушною. Саме наші інстинкти дають про себе знати, коли щось йде не так. Інтуїція спрацьовує далеко не просто так. Вона говорити про те, що нам варто уважніше придивитися до чого-то в нашому житті. А далі може виявитися по-різному. Ви можете дізнатися, що це була звичайна параноя… або врятувати себе від людини, якій дійсно можна довіряти.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh