Весна традиційно асоціюється з пробудженням від зимової сплячки, оновленням, підготовкою до літа… Сьогодні ми розповімо, як не упустити можливість і використовувати весняний час найкращим чином!
Наводимо себе в порядок
Весняне міжсезоння вважається оптимальним періодом для підготовки тіла до літа. У цей час рекомендується проводити не тільки традиційні марафони схуднення до пляжного сезону, але і всі ті б’є юті-процедури, які важливо завершити до настання активних сонячних днів.
У список обов’язкових весняних заходів входять всілякі пілінги, чистка обличчя, шліфування та інші процедури, що руйнівно впливають на верхні шарі шкіри. Вони послаблюють її захисні функції і здатність протистояти сонячного випромінювання, що може призвести до появи опіків або пігментних плям.
Більшість ін’єкційних методик – ботокс, мезотерапія та інші «уколи краси» – також краще встигнути завершити в холодний сезон. Ну і звісно, яка ж підготовка до літа без лазерної епіляції! Привести шкіру в стан гладкого досконалості теж потрібно до потрапляння під активні (нехай навіть міське) сонце. Це допоможе уникнути можливих неприємних наслідків: подразнень, запалень або навіть набряків.
Плануємо відпустку заздалегідь
Так-так, бронювати літню відпустку потрібно… («Взимку!» – хором скандують досвідчені туристи) не пізніше березня. Саме в цей час ще є шанс зловити дешеві квітки і схопити останні номери у найпопулярніших готелях.
Для цього ми радимо підписатися на пару-трійку перевірених агрегаторів з пошуку квитків та житла і тиждень моніторити ціни за обраним напрямком. Це допоможе відстежити коливання цін і вибрати найвдаліший день для покупки.
Правда, досвідчені мандрівники радять перед оформленням квітка бронюванням або зайти на тій же сайт через інший браузер або взагалі з нового пристрою. Це пов’язаність язано з тим, що багато сайти відстежують історію пошуку і відвідувань і піднімають ціни для чітко зацікавлених користувачів.
Не даємо організму прохворіти всі можливості!
Як правило, весна традиційно вважається сезоном простудних захворювань. Загальна ослабленість організму після зими, можливий авітаміноз, пов’язаність язаний з особливостями зимового харчування, невелику кількість сонячних днів – все це може призвести до підвищеної вразливості організму перед вірусами.