Авторські статті

Медушевська: ток-шоу «Право на владу» не збалансоване та упереджене

Популярний український блогер та телеведуча Ірина Медушевська у своєму блозі пише про те, що в молодості у неї було правило, ніколи не йти з гостей першою, тому що всі, дочекавшись твого виходу за двері за твоєю спиною тут же починали радісно тебе обговорювати, так що доводилося засиджуватися допізна. Це вчора нагадало появу Юрія Луценка у ток-шоу «Право на владу» на «1+1». Слухали його ледве стримуючись, вовтузячись у передчутті як він піде, а вони йому вже насиплють по перше число. І не важливо, що він каже, публіка реагувала оплесками на слово «замазаний Порошенко» Наталії Мосейчук, яка навіть не встигла сформулювати питання.

За словами Медушевської, варто було Луценку піти – відразу почалося обговорення і його, і «кривавого режиму Порошенко» в його особі. Ніхто навіть не звернув увагу, як все складно насправді з «Оборонпромом». Не посперечаєшся з тим, що потрібно змінювати закони, поки Верховна Рада ще проукраїнська і в змозі щось потрібне для країни зробити. Цікава ситуація вийшла, 5 претендентів на президентський пост, сидять вчора в студії «мочили» не один одного, а саме Порошенка. 41 претендент проти одного Порошенко. Картина маслом. Але це не працює, чим більше гидот вони ллють на претендента, тим вони підвищують його рейтинг і показують, що їх політтехнологи просто тупі і непрофесійні.

Медушевська підкреслює, передача «Плюсів» не збалансована і упереджена, хоча люди, оплесками досить щирі у своїй ненависті, це відчувається навіть з екрану. Блогер додає, коли тільки починалася російська пропаганда в 2014-му році про «розп’ятого хлопчика», «снігурів» та інших «фашистських бандерівців», українці, які живуть в РФ або колишні там на той час писали, що день послухавши їх ТБ, починали ненавидіти українську хунту», так це було переконливо. Так і на «Плюсах»: послухавши їх вчора, прийшло розуміння, що у 2013-му році Україна була багата, квітуча і вільна», а в 2014-му прийшли «фашисти» і обікрали Україну, розправилися з неугодними як Ленін і Сталін, і розв’язали «братовбивчу війну».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України