Медушевська: ток-шоу «Право на владу» не збалансоване та упереджене

Популярний український блогер та телеведуча Ірина Медушевська у своєму блозі пише про те, що в молодості у неї було правило, ніколи не йти з гостей першою, тому що всі, дочекавшись твого виходу за двері за твоєю спиною тут же починали радісно тебе обговорювати, так що доводилося засиджуватися допізна. Це вчора нагадало появу Юрія Луценка у ток-шоу «Право на владу» на «1+1». Слухали його ледве стримуючись, вовтузячись у передчутті як він піде, а вони йому вже насиплють по перше число. І не важливо, що він каже, публіка реагувала оплесками на слово «замазаний Порошенко» Наталії Мосейчук, яка навіть не встигла сформулювати питання.

За словами Медушевської, варто було Луценку піти – відразу почалося обговорення і його, і «кривавого режиму Порошенко» в його особі. Ніхто навіть не звернув увагу, як все складно насправді з «Оборонпромом». Не посперечаєшся з тим, що потрібно змінювати закони, поки Верховна Рада ще проукраїнська і в змозі щось потрібне для країни зробити. Цікава ситуація вийшла, 5 претендентів на президентський пост, сидять вчора в студії «мочили» не один одного, а саме Порошенка. 41 претендент проти одного Порошенко. Картина маслом. Але це не працює, чим більше гидот вони ллють на претендента, тим вони підвищують його рейтинг і показують, що їх політтехнологи просто тупі і непрофесійні.

Медушевська підкреслює, передача «Плюсів» не збалансована і упереджена, хоча люди, оплесками досить щирі у своїй ненависті, це відчувається навіть з екрану. Блогер додає, коли тільки починалася російська пропаганда в 2014-му році про «розп’ятого хлопчика», «снігурів» та інших «фашистських бандерівців», українці, які живуть в РФ або колишні там на той час писали, що день послухавши їх ТБ, починали ненавидіти українську хунту», так це було переконливо. Так і на «Плюсах»: послухавши їх вчора, прийшло розуміння, що у 2013-му році Україна була багата, квітуча і вільна», а в 2014-му прийшли «фашисти» і обікрали Україну, розправилися з неугодними як Ленін і Сталін, і розв’язали «братовбивчу війну».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh