Життя

Як реагує Всесвіт на ваші слова і думки

Кожне вимовлене вами слово має різний рівень вібрацій і несе певний енергетичний і емоційний посил.

В середньому у кожного з нас в день з’єднання являється до 70 000 думок. З них ми озвучуємо» близько 10 000 слів. Кожна думка, кожне слово мають свою енергетичну вібрацію і емоційне забарвлення. Від того, що ви зазвичай думаєте і говорите, залежить не тільки ваш настрій, але і ваша реальність.

Сила ваших слів

Слова – це засіб спілкування з оточуючими, спосіб передачі інформації, своїх роздумів, думок, бажань і прохань. Словом можна зацікавити, підбадьорити, зцілити, але також і образити, нашкодити, заподіяти душевний і навіть фізичний біль.

Кожне вимовлене вами слово має різний рівень вібрацій і несе певний енергетичний і емоційний посил. А які словесні аргументи переважають у вашому щоденному спілкуванні? Як реагуєте, чи допустима, на скаргу подруги про те, що у неї захворіла дитина? Можна сказати: «Ох, бідний малюк, звідки тільки беруться ці нещасні хвороби?!» або «йому Міцного здоров’я! Нехай швидше одужує!». Спробуйте зараз вимовити вголос обидві фрази і відстежити відчуття в своєму тілі і емоції, які вони викликають.

Слова – це потужні інструменти, які впливають на рівень вашої особистої енергії, емоційну рівновагу і здоров’я. Слова з низькими вібраціями, негативними значеннями, обмежують переконання негативно впливають на ваше самопочуття і поведінка. Провівши навіть кілька хвилин у компанії «хронічного» скаржника, ви відчуєте занепад сил і «заразитеся» його настроєм. А що, якщо цей скаржник – ві?

Скільки разів на день ви на що скаржитеся? Наприклад, на зайву вагу або ледачого чоловіка, «невдячних» дітей… Кожен раз, вимовляючи такі слова з низькими вібраціями, ві негативно впливаєте на своє життя відразу у декількох напрямках:

  • повторюючи багато разів одне і ті ж, ви створюєте стійкі обмежують переконання. Як ви думаєте, фраза «я ніяк не можу схуднути, нічого не допомагає, я така товстуха!» допоможе вам прийти до фігуру вашої мрії?
  • скаржачись іншим людям на свої проблеми, ви створюєте у них враження, що ви насправді «невдаха», «нещаслива в коханні», і життя у вас «нудна й несправедлива».

Перший крок до того, щоб наповнити своє життя словами з високими вібраціями, — це усвідомленість. Поспостерігайте за собою і своїми звичними фразами, якими ви описуєте себе або своє життя. Якщо у вашому лексиконі переважають негативні, «безсилі» слова («не можу», «не виходить», «маю»), то ви самі позбавляєте себе можливості створити бажану реальність.

Пам ” ятайте про те, що ваші слова – це фарба, якою ви малюєте свою реальність. Вибирайте їх розумно й свідомо, щоб створити життя своєї Мрії. І наступного разу, коли вам захочеться за звичкою сказати щось з низькою вібрацією, наприклад, поскаржитися або засудити себе за щось, зупініться. Запитаєте себе:

  • «Чому я хочу зараз це сказати?»
  • «Як ці слова зроблять мене щасливим?»

А потім скажіть що-то з любов’ю, від серця, такі слова, які вплинуть на ваш світ.

Сила ваших думок

Якщо зі словами, вимовними вголос, все більш-менш зрозуміло, то невже і думки здатні впливати на нашу реальність? Здатні, і ще як!

Сучасною наукою доведено, що наші думки – «живі». Кожен раз, коли ви про то думаєте, ви випромінюєте специфічну вібраційну енергію. Не всі думки мають рівні вібрації і силу. Це залежить від того, наскільки часто ви прокручуєте» одну і ту ж думку, скільки почуттів та емоцій вона у вас викликає. Чим більше енергії у певної думки, тим більше її сила і здатність залучати в вашу реальність різні новини.

«Одноразові» думки не мають такої ж сили, як стійкі переконання, які глибоко вкоренилися в вашій свідомості і підсвідомості. Вони створюють конкретні шаблони мислення, поведінки, впливають на здатність ставити і досягати мети і так далі. На фізіологічному рівні такі стійкі переконання являють собою нейронні зв’язки в мозку. Якщо ці переконання несуть низькі вібраційні енергії, то реальність спотворюється і з’єднання є різні «блоки».

Згідно із законом Тяжіння, енергія притягує енергію. Тому ви залучаєте до себе ті обставини, події і людей, які знаходяться на рівні вашої домінуючої частоти вібраційної. Розуміння того, що ви своїми думками формуєте реальність навколо себе, допоможе прийняти рішення і почати жити на високих вібраціях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України