Як реагує Всесвіт на ваші слова і думки

Кожне вимовлене вами слово має різний рівень вібрацій і несе певний енергетичний і емоційний посил.

В середньому у кожного з нас в день з’єднання являється до 70 000 думок. З них ми озвучуємо» близько 10 000 слів. Кожна думка, кожне слово мають свою енергетичну вібрацію і емоційне забарвлення. Від того, що ви зазвичай думаєте і говорите, залежить не тільки ваш настрій, але і ваша реальність.

Сила ваших слів

Слова – це засіб спілкування з оточуючими, спосіб передачі інформації, своїх роздумів, думок, бажань і прохань. Словом можна зацікавити, підбадьорити, зцілити, але також і образити, нашкодити, заподіяти душевний і навіть фізичний біль.

Кожне вимовлене вами слово має різний рівень вібрацій і несе певний енергетичний і емоційний посил. А які словесні аргументи переважають у вашому щоденному спілкуванні? Як реагуєте, чи допустима, на скаргу подруги про те, що у неї захворіла дитина? Можна сказати: «Ох, бідний малюк, звідки тільки беруться ці нещасні хвороби?!» або «йому Міцного здоров’я! Нехай швидше одужує!». Спробуйте зараз вимовити вголос обидві фрази і відстежити відчуття в своєму тілі і емоції, які вони викликають.

Слова – це потужні інструменти, які впливають на рівень вашої особистої енергії, емоційну рівновагу і здоров’я. Слова з низькими вібраціями, негативними значеннями, обмежують переконання негативно впливають на ваше самопочуття і поведінка. Провівши навіть кілька хвилин у компанії «хронічного» скаржника, ви відчуєте занепад сил і «заразитеся» його настроєм. А що, якщо цей скаржник – ві?

Скільки разів на день ви на що скаржитеся? Наприклад, на зайву вагу або ледачого чоловіка, «невдячних» дітей… Кожен раз, вимовляючи такі слова з низькими вібраціями, ві негативно впливаєте на своє життя відразу у декількох напрямках:

  • повторюючи багато разів одне і ті ж, ви створюєте стійкі обмежують переконання. Як ви думаєте, фраза «я ніяк не можу схуднути, нічого не допомагає, я така товстуха!» допоможе вам прийти до фігуру вашої мрії?
  • скаржачись іншим людям на свої проблеми, ви створюєте у них враження, що ви насправді «невдаха», «нещаслива в коханні», і життя у вас «нудна й несправедлива».

Перший крок до того, щоб наповнити своє життя словами з високими вібраціями, — це усвідомленість. Поспостерігайте за собою і своїми звичними фразами, якими ви описуєте себе або своє життя. Якщо у вашому лексиконі переважають негативні, «безсилі» слова («не можу», «не виходить», «маю»), то ви самі позбавляєте себе можливості створити бажану реальність.

Пам ” ятайте про те, що ваші слова – це фарба, якою ви малюєте свою реальність. Вибирайте їх розумно й свідомо, щоб створити життя своєї Мрії. І наступного разу, коли вам захочеться за звичкою сказати щось з низькою вібрацією, наприклад, поскаржитися або засудити себе за щось, зупініться. Запитаєте себе:

  • «Чому я хочу зараз це сказати?»
  • «Як ці слова зроблять мене щасливим?»

А потім скажіть що-то з любов’ю, від серця, такі слова, які вплинуть на ваш світ.

Сила ваших думок

Якщо зі словами, вимовними вголос, все більш-менш зрозуміло, то невже і думки здатні впливати на нашу реальність? Здатні, і ще як!

Сучасною наукою доведено, що наші думки – «живі». Кожен раз, коли ви про то думаєте, ви випромінюєте специфічну вібраційну енергію. Не всі думки мають рівні вібрації і силу. Це залежить від того, наскільки часто ви прокручуєте» одну і ту ж думку, скільки почуттів та емоцій вона у вас викликає. Чим більше енергії у певної думки, тим більше її сила і здатність залучати в вашу реальність різні новини.

«Одноразові» думки не мають такої ж сили, як стійкі переконання, які глибоко вкоренилися в вашій свідомості і підсвідомості. Вони створюють конкретні шаблони мислення, поведінки, впливають на здатність ставити і досягати мети і так далі. На фізіологічному рівні такі стійкі переконання являють собою нейронні зв’язки в мозку. Якщо ці переконання несуть низькі вібраційні енергії, то реальність спотворюється і з’єднання є різні «блоки».

Згідно із законом Тяжіння, енергія притягує енергію. Тому ви залучаєте до себе ті обставини, події і людей, які знаходяться на рівні вашої домінуючої частоти вібраційної. Розуміння того, що ви своїми думками формуєте реальність навколо себе, допоможе прийняти рішення і почати жити на високих вібраціях.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh