Проблеми католиків у Боснії та Герцеговині не вирішуються

У своєму інтерв’ю боснійському виданню «Dnevni Avaz» сараєвський кардинал Вінко Пулічь зазначив, що головною проблемою католиків у цій країні є те, що їхні проблеми не вирішуються. Кардинал також зазначив, що у часі нещодавньої зустрічі з Святішим Отцем він проінформував Папу не тільки про проблеми Церкви у цій балканській країні, а також і про загальний стан боснійсько-герцеговинського суспільства.

Кардинал зазначив, що кількість католиків у Боснії і Герцеговині невпинно зменшується і причиною такого стану є чисельні фактори як внутрішньої політики так і міжнародної обстановки.

Кардинал Пулічь зазначив, що на сьогоднішній день неможливо говорити про покращення ситуації у Боснії і Герцеговині, а навпаки висловив жаль, що ситуація тільки ускладнюється.  Кардинал зазначив, що однією з причин погіршення стану в країні є безвідповідальність політиків, які забули про свій народ, а змагаються виключно за свої особисті та вузькопартійні інтереси.

Сараєвський кардинал зазначив, що проблеми католиків у Боснії і Герцеговині не вирішують, а спроби хоч якось зарадити ситуації просто ігноруються владою. Дискримінація католиків продовжується. На думку кардинала це є небезпечним не тільки для католицької спільноти країні, але й для боснійського суспільства в цілому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh