Українці в Чехії

Як провести суботу: в Аустерліц з «Празьким мандрівником»

Хочете на власні очі побачити небо Аустерліца, а заодно в компанії легендарного моравсько-австрійського гіда Михайла Циганова оглянути музей, присвячений грандіозній битві? Відвідати замок Славков в момент підготовки до бою і, нарешті, побачити історичну реконструкцію бою, в якій візьмуть участь понад 1100 чоловік з 13 країн, включаючи Росію, Францію, Німеччину, Італію, Великобританію, США, і, звичайно, Чехію?

Тоді приєднуйтесь до унікальної історико-літературної поїздці клубу “Празький мандрівник” в суботу, 30 листопада!

Детальніше про маршрут:

По дорозі в Славков історик і гід Konstantin Gerbeev розповість про передісторію події і нагадає про ті, як його описує Лев Толстой на сторінках роману «Війна і мир».
Першим пунктом, який ми відвідаємо, буде відвідування меморіалу Курган світу (Mohyla míru), зведеного за проектом відомого чеського архітектора Йозефа Фанті, автора будівлі вокзалу Франца Йосифа (нині Головного вокзалу) в Празі, до сторіччя битви у 1910-1912 рр. Тут ми оглянемо музей, присвячений цій історичній події. По музею нас проведе чудовий гід, один з найкращих знавців Морави, історик Михайло Tsyganov.

З музею ми вирушимо у Славков (Аустерліц), де зможемо пообідати і оглянути місцеві визначні пам ятки, замок, взяти участь в ярмаркових заходах і пофотографуватися з підготовкою до бою з солдатами союзницьких і наполеонівських військ.

Наступним пунктом нашої поїздкі буде пагорб Журань, де распологался штаб Наполеона на початку битви.

Далі ми вирушимо до підніжжя пагорба Сантон (Святий пагорб), названого так французькими артилеристами, дивом устоявшими проти натиску, який намагався оточити їх, солдатів Багратіона і спасшими так свого імператора і його штаб полону. Тут і буде проходити реконструкція баталії, яка триватиме з 14:00 до 15:30.

Після закінчення битви ми супроводимо марширують війська до їх бівуаках, розташованим біля села Тварожна, зробимо пам’ятні фото, після чого з початком сутінків вирушимо в Прагу.

Ви думаєте, що реконструкція битви шумн, голосно і тільки для хлопчиків? Нічого подібного! Це дивно яскравий і емоційний свято для всієї родини. І це унікальна можливість не просто зіткнутися з ожилими картинами минулого, але і по-справжньому перенестися в ту далеку, але ближчу всім нам, любителям російської класики і вітчизняної історії, епоху!

Вартість поїздки: 950 крон. Запис учасників після проведення оплати).
Дата поїздки: 30 листопада 2019 року, субота.
Виїзд з Праги: 7:00
Прибуття в Прагу: 19:00

Додаткова інформація:
У вартість поїздки входити транспортування по заявленому маршруту на комфортабельному автобусі в супроводі ліцензованих гідів.
У вартість поїздки не входить і оплачується окремо на місці:
– харчування протягом дня;
– вартість входу в музей при Кургані Світу: 86 крон / 65 крон — пенсіонерам / 43 крони — дітям і студентам;

Детальніше: https://www.facebook.com/events/635068983672311/

Всі бажаючі взяти участь в поїздці, звертайтесь в лічку Konstantin Gerbeev, або на мейл: kgerbeev@gmail.com.

Телефон: 775634556

Не лякайтеся, якщо ми з вами не у френдів, і фейсбук каже, що відправляє повідомлення в спам. Ці повідомлення в підсумку все одно потрапляють до мене. Для надійності можна продублювати тут в коментах, що відправили мені повідомлення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України