Як поступати з Героєм України, який торгують своєю країною – думка Євгена Рибчинського


У своєму блозі нардеп Євген Рибчинський розмірковує над питанням: як потрібно поводитись з людиною, що має звання Героя України, якщо вона торгує своєю Батьківщиною. Політик зазначає, що якщо екс-президент України Віктор Янукович займався крадіжкою шапок і потім ними торгував, не варто стверджувати, що його жертвам потрібно визнавати факт належності їх майна злочинцю. Крадіжка залишається крадіжкою, так само, як злочин залишається злочином. До того ж, продовжує Рибчинський, потім Янукович вчинив інші злочини. І якщо провести аналогію між президентом-втікачем і країною-агресором, це буде мати наступний вигляд.

Визнання Криму законною частиною РФ означає згода жертви з тим, що викрадені в неї речі належать не їй, а злочинцеві, як обмін на ті, що останній більше не буде заподіювати їй зло. Подібна поведінка, пише Євген Рибчинський, прийнятна або для ідіота, або державного злочинця, який у цей момент фактично стає одним з учасників злочину.

Депутат підкреслив, що ніколи не погодиться на визнання анексії Криму, навіть якщо РФ визнає Кубань українською територією, а південь Сахаліну і Курили – японським.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh