Політика

Експерт розповів про перспективи України після зміни президента Європарламенту

Эксперт рассказал о перспективах Украины после смены президента Европарламента
Для України не буде жодних серйозних наслідків після обрання Антоніо Таяні на посаду президента Європарламенту, незважаючи на те, що ім’я цього італійського політика пов’язаність язують з лояльною Кремлю командою. Як інформує Новинний Портал з посиланням на Оглядач, таку думку висловив Володимир Воля, експерт-міжнародник.

За його словами, ця посада майже нічого не означає з точки зору прийняття важливих рішень. «В Європейському парламенті одна людина нічого не вирішує – кожне питання виставляється на загальне голосування. По суті, в Європарламенті поміняли спікера. Був Мартін Шульц, ставши Антоніо Таяні. Посаду президента Європарламенту також можна вважати декларативною в якійсь мірі», підкреслив Воля. Він упевнений, що із-за такого призначення позиція Європейського парламенту не зазнає жодних змін.

Нагадаємо, що за італійця Антоніо Таяні проголосувала більшість. Італійський політик відомий, перш за все, дружбою з колишнім прем’єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі, а тієї, у свою чергу, з великою симпатією ставитися до російського президента Володимира Путіна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України