Авторські статтіФотогалерея

Як живуть гонконгці у своїх квартирах. Фото

Якщо ви коли-небудь скаржилися на життя в тісній квартирі, подивіться на те, як живуть ці люди.

Стрімке зростання цін на оренду призвело до того, що місцеві жителі опинилися в крихітних халупах, металевих клітках і “будинках-гробницях”, зроблених з дерева.

Фотографії відображають жахливі умови життя, наприклад, кухню, об’єднану з туалетом, або двоярусні ліжка, настільки маленькі, що спати на них можна, тільки згорнувшись у калачик.

ООН назвала це житло «образою людської гідності», але у цих людей немає вибору.

1. Жителі Гонконгу позують у своїх “будинках-трунах”

2. Чи Суєт-Вень, її 6-річний син і 8-річна донька живуть у кімнаті площею 11 квадратних метрів, у якій є двох’ярусне ліжко, невеликий диван, холодильник, пральна машина і столик

Мати-одиначка Чи Суєт-Вень розповіла, що вона з усіх сил намагається пояснити дітям, чому вони живуть в однокімнатній «взуттєвій коробці».

“Чому нам завжди доводитися жити в таких маленьких квартирах? Чому ми не можемо жити в нормальному місці?”

“Я кажу їм, це тому, що в мами немає грошей”, – зізнається, чия зарплата – 4500 гонконгських доларів (приблизно 500$) на місяць, а комунальні послуги “з’їдають” майже половину цих грошей.

3. В сучасному розвиненому Гонконгу темна сторона житлового буму полягає в тому, що сотні тисяч людей змушені жити в малюсіньких квартирках, “будинках-трунах” та інших “неадекватних приміщеннях”

4. Пара брудних туалетів і раковина в квартирі, де мешкає два десятки чоловіків і лише кілька жінок

5. П’ятирічний хлопчик грає у дворі своєї крихітної “квартири”, яка незаконно збудована на даху багатоквартирного будинку

6. Недоступність житла залишається найбільшою соціальною проблемою Гонконгу

7. Самотня мати платить 785 гонконгських доларів (90$) за однокімнатну “взуттєву коробку” площею 11 квадратних метрів

8. Це Чу, який пішов на пенсію офіціантом, спить у своєму «домі-труні». Подібні будинки були названі ООН «образою людської гідності»

9. 63-річний Вонг Татмін сидить у своєму «домі-труні», куди ледве як вміщуються його спальний мішок, маленький кольоровий телевізор і електричний вентилятор. Він і ще один літній житель скаржаться соціальному працівнику на наявність в будинку тарганів

10. 80-річний Чунг Чифон навіть не може витягнути ноги в своєму будинку

11. Близько 200 тисяч з 7,3 млн. жителів Гонконгу живуть у таких будинках, у тому числі 35 500 дітей у віці 15 років і молодше

12. Так виглядає будинок з цими манюсінькими квартирками. Зовні цілком собі нічого, чи не так?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України