Життя

Як жінці керувати чоловіком, знаючи його знак Зодіаку

Тут потрібно особливе мистецтво

Жінка, наділена мудрістю, завжди зможе керувати чоловіком. Але зробить вона це настільки майстерно, що у чоловіка не виникне сумніву в плані того, що їм хтось почав керувати.

Астрологи переконують, що якщо знати знак Зодіаку свого партнера, їм можна не тільки легко керувати, але і хитро впливати на нього. А робити це потрібно для того, щоб мати свою користь і вигоду. Головне враховувати слабку і сильну його бік, а там можна отримати бажаний результат.

Овен

Манера спілкування цих представників нагадує лепет малолітніх дітей. І якщо жінка знає, як з ними спілкуватися, то їй нічого не варто, як почати управляти обраним чоловіком. Головне, не скупитися на похвалу і гучні оплески на його адресу. І навіть за найменші досягнення потрібно починати хвалити і ним захоплюватися. І тоді він обов’язково зробить більше для вас.

Телець

Ці представники справжні цінителі гарного відпочинку та смачної їжі. Тому потішити його самолюбство для жінки, не складі труднощів. Для нього потрібно готувати вишукані страви, гарно їх оформити, і прогулюватися з ним по цікавим місцям. І він обов’язково закохається в ті старання, яким жінка буде створювати для нього в комфортних умовах.

Близнюки

Чого не люблять ці представники, так це того, щоб їх постійно контролювали і обмежували власний простір. Але якщо не станете його тримати на короткому повідку, то є шанс залучити його до своєї персони. Для цього потрібно дарувати йому гарний настрій, підтримувати в усіх починаннях і бути легкою на підйом. Тоді він не тільки не втече, а захоче залишатися зі своєю жінкою, як можна довше.

Рак

Представники чоловічої статі настільки ранимі і трепетні натури, що будь-яке грубе слово може відштовхнути їх назавжди, навіть від найбажанішої жінки. Хоча цей знак завжди дозволить сильною жінкою управляти собою, щоб не брати відповідальність за які-небудь дії. І якщо він примирився з тим, що біля нього надійна жінка, то їй можна сміливо брати кермо влади в свої міцні руки.

Лев

Стримати запал цього знаку зможе тільки відважна жінка. Але найважливіше в цій справі-не перестаратися. Чоловікам подобається до своєї персони постійно притягувати увагу. Але якщо жінка буде перетягувати цю роль на себе, то гордому знаку це не сподобається. І він втече. Розумній жінці варто спробувати створити ілюзію верховенства, і тільки тоді можна приспати його пильність і почати потихеньку їм управляти.

Діва

Чоловіки цього знаку вибирають собі партнерку за своїм образом і подобою. І якщо цей представник інтелектуально розвинений, то його жінка винна відповідати таким же вимогам. І якщо жінка захоче керувати чоловіком, то потрібно буде не лише стежити за своїм зовнішнім поглядом, але і постійно самовдосконалюватися і осягати щось нове.

Ваги

Цього чоловіка можна підкорити тільки абсолютним спокоєм. Але немає гарантії того, що бажаний партнер буде цілком належати одній жінці. Представників чоловічої статі, як і жіночого, не можна віднести до постійних партнерів. І якщо жінка вирішить його підкорити, то їй потрібно навчитися бути вдячним слухачем і набратися терпіння. Тільки в такому тандемі є шанс дістати його всього без залишку.

Скорпіон

Щоб керувати чоловіком цього знаку, потрібно бути дуже наполегливою особою, яка не боїться труднощів. Але при цьому жінка повинна бути наділена розумом і хитрістю. Щоб знати, як керувати своїм партнером, потрібно добре вивчити всі його манери і звички, і передбачати його сексуальні бажання. А якщо вийде викликати його на відверту розмову, то потрібно уважно слухати всі його моменти розповіді, можливо, саме в цьому жінка знайде розгадку, яку перетворить собі на благо.

Стрілець

Контролювати всіма діями цього чоловіка не вдасться жодній жінці. Його волелюбна натура не дасть можливості взяти над собою верх. Але якщо жінка буде йти йому на вчинки, підтримувати його маячні ідеї, навчиться слухати і стане для нього справжнім другом, то є шанс використовувати хитрі методи для його управління.

Козеріг

Для цього знака підійде тільки відкрита і чесна жінка. Хоча чоловіком і не потрібно буде управляти, якщо у всьому він буде бачити комфорт і затишок. І тоді цей представник захоче щось зробити заради своєї жінки, щоб і їй було добре разом з ним. І необов’язково управління буде побудовано на хитрощі.

Водолій

Чоловіки цього знака не так прості, як можуть здатися. Тому для їх управління знадобиться жіноча хитрість і мистецтво маніпуляцій. Для жінки важливо бути пристрасною і неприступною, бажаною і далекою. Тоді чоловік не зможе противитися почуттям і піддасться в повній мірі.

Риби

Ці чоловіки у всьому і завжди хочуть керувати і бути головними. Розумній жінці потрібно піти їм на зустріч і дати чоловікові можливість випробувати подібні почуття. Але всі дії з боку жінки повинні бути прихованими і тактовними, щоб партнер не запідозрив, що вона видає свої ідеї за його, або, навпаки. І тоді він точно піддасться жіночої влади.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України