Життя

Гороскоп на жовтень: кому відкривається дорога в нове життя

Кому найбільше пощастить?

Жовтень стане для деяких знаків зодіаку шансом на те, щоб побудувати абсолютно нове життя, почати все “з нуля”.

Овен

Жовтень, ймовірно, буде надзвичайно значущим місяцем для вас! По-перше, ваш час і увагу останнім часом були пов’язані з фінансами або питаннями власності. Тепер ви можете злегка сповільнитися з виконанням власних планів. Ймовірно, ви трохи відступили назад, в чому немає нічого поганого, тим більше, що у вас є можливість почати новий старт з точки зору партнерських відносин.

Зараз ви володієте найвищими шансами побудувати саме ті відносини, до яких завжди прагнули.

Телець

Не дивуйтеся, якщо виконання деяких проектів злегка загальмується. Ви, ймовірно, були дуже зайняті останнім часом, і тепер ви можете відчувати себе трохи вільніше.

Настав час приділити серйозну увагу проблемам зі здоров ям, які віднімають у вас і сили, і продуктивний годину. Тепер у вас з’явився шанс всі починання порівнювати з тим, як ви себе почуваєте, і постійно дотримуватися розробленої спеціально для вас дієти. Зараз можна скористатися новими можливостями незалежно від того, чого саме вони стосуються роботи чи здоров’я.

Близнюки

Можливо, ви вже приділили багато часу, щоб допомогти іншим людям, менш щасливим, ніж ви. Або, можливо, вклали багато енергії в проект, який ще не до кінця реалізований. Тепер ви можете менше часу витрачати на оточуючих, щоб зосередитися на вирішенні головних питань.

Вам дають можливість рости і розвиватися творчо. Тепер у вас є шанс почати все спочатку в будь-якому творчому починанні, ви можете спробувати щось нове, що приносити вам задоволення. Це стосується і ігор у будь-яких їх проявах, і романтичних відносин.

Рак

Досі вас підштовхували до роботи з іншими і заохочували приділяти час довгостроковим цілям. Якщо вам вдасться знайти однодумців, з якими можна працювати в гармонійному тандемі, тоді ви досягнете надзвичайно серйозних успіхів. А поки можна зменшити темп.

Вас чекають приємні зміни в родині й у взаєминах з родичами. Ця важлива галузь здатна рости і розвиватися. Жовтень – найкращий час, щоб зробити важливий крок вперед!

Лев

Досі справи, пов’язані з вашою кар’єрою, йшли непогано – ви були найбільш амбітними, але для підтримки гармонійної роботи з колегами потрібно деяке зусилля з вашої сторони. У жовтні настав час трохи розслабитися, однак ви повинні залишатися конкурентоспроможними і зрозумілими для більшості партнерів.

Між тим, ті можливості, з якими ви зіткнулися протягом останнього року, з точки зору зміни місцезнаходження або пошуку нових способів спілкування та придбання важливих навичок, знову перемістилися на територію найближчої перспективи. Нові починання принесуть непогані плоди, просто будьте дещо терплячішим.

Діва

Раніше значна частина вашого часу і енергії витрачалася на рішення сторонніх проблем, пов’язаних з бізнесом.

Тепер, у жовтні, вам знадобиться все ваше терпіння, так як виконання планів буде буксувати. Тим більше, що у той час  з’являться нові можливості для збільшення доходів або поліпшення вашого будинку. Це добре для нових починань – будете настільки сміливими, що не побоїтеся відправитися в новий шлях?

Ваги

Жовтень дає вам шанс для перспективних нових починань – ви зможете змінити життя або своє уявлення про неї без втрат для себе.

Трохи пізніше в цьому місяці основну увагу слід приділити вашим доходам. Попрацюйте зі своєю звичкою бути дуже щедрими, яка доходити до екстравагантності. Схоже, ви вже готові боротися за ті, що, на вашу думку, повністю належить вам – особливо в частині нерухомості або іншого майна. Необхідно розлучитися зі своєю переконаністю в тому, що можна задовольнятися менших.

Скорпіон

Поки є ознаки напруженості у відносинах з партнером. Це не зашкодить, якщо ви вмієте долати перешкоди – відчутні досягнення не забаряться. Нехай робота над вашими спільними проектами трохи сповільниться – нічого страшного. Якщо напруга збережеться, краще не займати непримиренну позицію, а погодитися на компроміс, тім самим покращуючи спілкування між вами.

Роблячи так, ви виявите, що в кінці місяця, до вашого задоволення і задоволення, ви вступите в абсолютно нову фазу особистого зростання і власного розвитку, яка зможе направляти вас на правильному шляху протягом наступних дванадцяти років!

Стрілець

Можливо, ви потерпіли від якоїсь напруги, чи то в діловій галузі або сфері вашого здоров’я і настрою. Безсумнівно, ви багато працювали в обох напрямках, а також випробували і деякі розчарування.

Тепер, продовжуючи докладати зусиль, ви зможете послабити тривогу і напругу. У вас з’явилася прекрасна можливість переглянути й переоцінити свої довгострокові цілі і знайте групу людей з аналогічним мисленням. Разом ви зможете досягти ваших ідеалів.

Козеріг

Ви витратили майже рік на вибудовування власної кар’єри, і протягом цього часу будь-які зусилля, які ви намагалися допомогти, в кінцевому підсумку призвело до значних досягнення. Ви добре просунулися вперед і отримали визнання важливих для вас людей.

З жовтня ви зможете отримувати серйозні преференції від своєї ідеальної репутації, над створенням якої так багато працювали.

Водолій

Ви витрачали багато енергії і приділяли максимум уваги дому та сім’ї. Зараз можна переключитися на питання довгострокової перспективи – успіх буде сприяти вам у вирішенні юридичних питань, отриманні освіти або навіть далеких подорожах.

У жовтні є всі умови для того, щоб розширити свої горизонти, можливо, дізнавшись більше про світ і людей, які його населяють. Оскільки такі вдалі умови складаються нечасто, не потрібно упускати такий шанс.

Риби

Жовтень оголошує про нових починаннях в матеріальній сфері представників цього знака Зодіаку. Це може стати відмінним часом для реструктуризації загального бюджету з вашим партнером і переосмислення ваших пріоритетів.

У будь-якому випадку, у вас є ще час, щоб ретельно все обдумати. Є всі передумови для того, щоб ваша фінансова дилема була вирішена.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України