Життя

Як це — зустріти свою долю після десятка помилок

Коли ти зустрічаєш свою частку, все перевертається з ніг на голову. Адже ти не звикла до того, що він так швидко відповідає на твої повідомлення і уважно слухає, коли ти говориш. Ти навіть дивуєшся дрібницям: коли він відкриває перед тобою двері або заїжджає за тобою перед побаченням.

Ти не звикла, що хтось дивиться в твої очі так глибоко і зізнається в тому, що він відчуває. Ти не звикла, що хтось може бути таким прямолінійним, а не незрозумілим, дарма витратившим твій час.

І хоча ти з самого початку відчуваєш, що він — інший, на всяк випадок все одно є обережним. Тобі вже завдавали біль раніше, і ти не хочеш повторити помилки минулого. Бо ти не поспішаєш. Ти дієш з обережністю.

І він не заперечує. Він не проти, що тобі потрібно кілька тижнів, перш ніж відкритися йому. Що тобі потрібно кілька місяців, перш ніж ти зможеш лягти до нього в ліжко. Що тобі потрібно кілька років, щоб прийняти, що він — твоя доля.

На відміну від всіх інших твоїх хлопців, він ніколи не змушує тебе сумніватися або тривожитися. Він ніколи навіть не супиться, коли інший хлопець, твій друг, розмовляє з тобою. Він ніколи не жаліється на те, що у тебе занадто коротке плаття, і не звинувачує тебе в зраді. Він ніколи не змушує тебе займатися сексом, коли ти не в гуморі.

Він поводиться з тобою правильно. Він поводиться  з тобою так, як ти того заслуговуєш.

Його поведінка освіжає, але в той час  лякає, тому що він зовсім інший. Ти звикла годинами чекати відповідь на своє повідомлення і тримати емоції в собі. Ти звикла до правил сучасних відносин.

Але він руйнує всі ці правила, і ти не знаєш, як реагувати. Винна ти теж зізнатися йому в своїх почуттях? Винна відразу ж відповідати на повідомлення? Бути собою справжньою?

З ним ти наче вперше у відносинах. Ти вперше відкриваєш себе комусь. Вперше по-справжньому кому довіряєш. Вперше чесно віриш, що можеш з кимось провести ціле життя.

Коли ти зустрічаєш свою частку після відносин з десятком придурків, ти починаєш міцно за нього триматися.Тому що знаєш, як важко знайте хорошого хлопця. Ти знаєш, як тобі пощастило бути у відносинах з любов’ю всього свого життя.

Ти не хочеш нічого зіпсувати. Ти не хочеш втратити найкраще, що з тобою траплялося. Тому ти намагаєшся щосили, докладаєш усіх зусиль — і найбезглуздіша те, що він робить ті ж саме. Він дає тобі стільки ж, скільки отримує. Він веде себе на рівних.

Коли ти зустрічаєш свою частку, ти нарешті розумієш, що значить бути коханою. Ти нарешті відчуваєш любов такою, якою вона повинна бути.

І ось чому ти ні крапельки не сумніваєшся, що має бути саме з цією людиною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України