Життя

Як 30-річні жінки дивляться на чоловіків

Знаєте, після наших тридцяти романтичним і сексуальним у чоловіків стає інше.

Как 30-летние женщины смотрят на мужчин

Інше, ніж у 18, в сенсі. Там одна троянда і шампанське утворювали сім’ї. Та що вже, навіть у 20 «у тебе красиві очі» і «я чекав тебе все життя» чудово функціонували.

Зараз не дивує і кур’єр з ліліями. Ні, чарівно, звичайно, але… Величезний пучок зелені з ринку скоріше змусить посміхнутися.

Раніше було простіше. Ось скаже він, брутально насупивши одну брову, «я втомився бути ідеальним для всіх, хочу бути ідеальним лише для тебе, дитинко», і ти в свої 18 розтанула, він же прекрасний! «Хочу бути його декабристкою…» А зараз фиркнеш і плюнеш, тому що він ідіот на “понтах кострубатих”.

Раніше я розридалася від захоплення, якби хтось приїхав до мене під вікно на даху автомобіля, ще й з квітами, майже як Річард Гір до Джулії Робертс.

А ось якщо й справді приїхав (не Гір, але майже Бен Аффлек), цинічна відьма в мені дивилася з вікна, позіхаючи, і бубніла про пом’ятий дах, страхівку, і те, що впаде  зараз ця піддата скотина, а там машина назустріч, і в підсумку… «злазь звідти, ідіот, йди оладки їсти!»

Раніше подобалося, коли не помічав. Просто таки азарт включався, Печорін згадувався. А тепер не помічаєш того, хто не помічає тебе. І того, у кого все доладно, і того, хто пропадає, не подзвонивши, і того, хто «не може розібратися в собі». Нафіг треба розгадувати ребуси. Нещасних і тих, що шукають себе прохання не турбуватися.

Тепер настільки добре знаєш себе, що невідповідну людину бачиш по першій сходинці в чаті, вгадуєш несумісність з «семи нот».

Раніше хотілося, щоб захоплювався, як ти можеш все сама, не гірше за чоловіків. А тепер потрібен такий, хто сам — чоловік, вирішить, привезе, замок полагодить, банку відкриє і руку поцілує. Раніше парфуми і плюшеві ведмедики викликали писк. Тепер… Ні, ну парфуми, як і раніше викликають писк, чого вже.

Але крута сковорідка або мультиварка — крутіше ведмедиків, однозначно. Раніше хотілося, щоб зводив у модне місце, а тепер жахливо привертає пропозиція «давай сходимо смачно поїмо». І сексуально, коли готує вечерю, просту. Нехай навіть макарони по-флотськи, тому що я їх люблю.

Раніше подобалися модні, а тепер модні насторожують. Особливо якщо в джинсах-колготках і з чубом. Зухвалі. Брр… Зрозуміліші і ближчі ті, що в чистому і бавовняному. М’яке хочеться обіймати. Бавовняне простіше гладити.

Замість колишніх привабливих покидьків, серце чіпають ніжні батьки, замість оригіналів і бруталів — ті, з ким весело і просто. Замість ідеально голених — бородаті і з татухами.

Замість іскрометних — іронічні. Дивно-іскрометні  – вони взагалі стали дуже втомлювати. А ось злобно посміятись — безцінно. І ще ті, що живуть з мамою більше не здаються милими.

Раніше ті, хто каже «секс — це не головне», вважалися ввічливими принцами, а тепер викликають  серйозні  підозри…

Нез’ясовно, але раніше захоплювали розповіді про те, як він накидався, викрав мотоцикл, розбив машину під камазом, та й голову там же, тому що не боїться швидкостей і взагалі лихий, і шрами, дитинко, це у сміливих, і обігнати феррарі — справа честі… Тепер нудить від таких козлів, і хочеться непитущих спортсменів, що дотримуються ПДР.

Раніше було чарівно, якщо він підвезе тебе. А тепер просто вежу зносить, якщо він дає тобі у руку ключі від чогось спортивного і каже: «хочеш відвезти себе додому?» Або навіть ось так: «хочеш, покатаю на електромобілі? Це інноваційно та екологічно відповідально» (цитата). Ну лицар же, ну!!!

Одружені чоловіки в твої 30-35 стають добрими друзями, тому що після всього, що ти вляпалася, вже знаєш, вони — як цукор на ніч. Загрожують хворобами серця. Якщо одружені — молоді і красиві, і на мотоциклі, просто уявляєш, що вони — плід твоєї уяви. Посміхаємося і дружимо.

Жахливо приваблює якась справа. Вміння. Сидиш, п’єш каву з кардіохірургом і слухаєш історії, як він робив операції на відкритому серці (не понтувався взагалі, я сама запитала). І розумієш, що це сильніше, ніж шампанське, і крута тачка, і не помічати…

Взагалі, крута тачка (не просто тачка, а «дивись, яка в мене крута тачка»), крутий костюм (не просто костюм, а у-а-ау гуччі-фігуччи) і ще понти, і погляд «я важливіше абрамовича» — одразу якось лякають великими клопотами — це ж просто в треніках не вийдеш, просто в кедах з ним поруч не станеш, просто котлет не нажариш. Та ну його…

  Сексуально, коли весело і просто, сексуально, коли людина розумна, сексуально, коли не ображається, а коли чесно — це ну дуже сексуально. Ще вірність до афродизіаків з віком злетіла до вершини, а якщо людина поруч з метою ростити онуків (не, ну а що, вони не за горами) — тоді взагалі вогонь!

А всякі дрібниці, типу «ходити по будинку в шкарпетках і трусах» — вони перестали так в очі кидатися. Нехай ходить, лише б не в стрінгах (ой, зараз чого тільки не буває).

Одне не змінилося — все так само романтично і весело обійматися на лавочці у парку. Правда, зі своїм пледом треба приходити і дорогим портвейном. А потім викликати нормальне таксі, тому що їздити п”яним за кермом у нашому віці зовсім не сексуально.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України