Яблуко, груша, пісочний годинник і здоров’я

Яке у вас статура? Яблуко, груша або пісочний годинник. Саме на ці три категорії діляться всі наші фігури, считают лікарі. І за типом, до якого ви належите, можна багато чого розповісти і про здоров’я, і про труднощі схуднення.

У “яблук” надлишкові жирові відкладення розташовуються в області талії. І це небезпечне місце для “зберігання” жирів. Вісцеральний жир проникає залягає глибоко під шкірою, він накопичується навколо внутрішніх органів, з годиною завдаючи їм шкоди.

В результаті цього у “яблук” підвищується ризик захворювань серцево-судинної системи, підвищеного тиску, діабету 2 типу і деяких типів раку, включаючи рак товстої кишки і матки.

Позитивна сторона: від вісцерального жиру найлегше позбутися за коштами дієти і вправ. Тому “яблуко” здатні скидати зайвій жир швидше представників інших типів.

А вісь “грушам”, навпаки, це дається важче всіх.

Справа в тому, що у “груш” надлишковий жир накопичується в нижній частині тіла. Цей впертий жир часто називають “пасивним”. Хоча він не становить такої небезпеки, як вісцеральний, він все ж підвищує навантаження на ноги.

Це збільшує ризик варикозного розширення вен, дегенеративних захворювань суглобів колін і ніг.

Позитивна сторона: “грушам” не загрожують ті захворювання, які переслідують “яблук”.

І, нарешті, “пісочний годинник” серед жінок і “прямокутники” серед чоловіків. У представників цього типу жир відкладається, практично, всюди, включаючи вісцеральний жир в області талії.

Тому їм погрожують і захворювання серцево-судинної системи, діабет 2 типу. На щастя, дієта і вправи здатні зменшити цей ризик

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh