Здоров'я

Яблуко, груша, пісочний годинник і здоров’я

Яке у вас статура? Яблуко, груша або пісочний годинник. Саме на ці три категорії діляться всі наші фігури, считают лікарі. І за типом, до якого ви належите, можна багато чого розповісти і про здоров’я, і про труднощі схуднення.

У “яблук” надлишкові жирові відкладення розташовуються в області талії. І це небезпечне місце для “зберігання” жирів. Вісцеральний жир проникає залягає глибоко під шкірою, він накопичується навколо внутрішніх органів, з годиною завдаючи їм шкоди.

В результаті цього у “яблук” підвищується ризик захворювань серцево-судинної системи, підвищеного тиску, діабету 2 типу і деяких типів раку, включаючи рак товстої кишки і матки.

Позитивна сторона: від вісцерального жиру найлегше позбутися за коштами дієти і вправ. Тому “яблуко” здатні скидати зайвій жир швидше представників інших типів.

А вісь “грушам”, навпаки, це дається важче всіх.

Справа в тому, що у “груш” надлишковий жир накопичується в нижній частині тіла. Цей впертий жир часто називають “пасивним”. Хоча він не становить такої небезпеки, як вісцеральний, він все ж підвищує навантаження на ноги.

Це збільшує ризик варикозного розширення вен, дегенеративних захворювань суглобів колін і ніг.

Позитивна сторона: “грушам” не загрожують ті захворювання, які переслідують “яблук”.

І, нарешті, “пісочний годинник” серед жінок і “прямокутники” серед чоловіків. У представників цього типу жир відкладається, практично, всюди, включаючи вісцеральний жир в області талії.

Тому їм погрожують і захворювання серцево-судинної системи, діабет 2 типу. На щастя, дієта і вправи здатні зменшити цей ризик

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.