Новини

Водій тролейбуса в Одесі ногами побив пасажира

Тепер відео із інцидентом комунальне підприємство буде використовувати як навчальний матеріал для майбутніх водіїв електротранспорту — як не треба поводитися з пасажирами.

В Одесі водій тролейбусів намагався вигнати із салону пасажира за допомогою фізичної сили. Свідки побиття зафільмували інцидент, і тепер в ситуації розбирається поліція, передає Голос українською

“Іди на х*й звідси, тому що я тобі вб’ю на х*уй!”, – пасажир тікає, але водій тролейбусів наздоганяє його і продовжує бити вже на зупинці, за кадром чути голос диспетчера. Інцидент стався на кінцевій зупинці 8-го тролейбусів. На запитання журналістів відповідають співробітники тепер вже колишнього водія – пояснюють, що раніше із салону виводили і зайців, і безхатьків, але без застосування сили. “Я від нього в принципі такого не очікувала. Тут ще такий район, трохи, скажімо так, неблагополучний місцями – Молдаванка, ви самі розумієте”, – каже диспетчер Влада Щеголькова та додає, що на її пам’яті пасажирів ногами ще ніхто не бив. “Ну, те, що я не виправдовую – це 100%. Але і ті, що він роботяга – теж 100%”, – каже інший водій Милослава Мологів.

 

"Я тебе вб’ю нах*й": Водій тролейбуса в Одесі ногами побив пасажира

 

В Одесі водій тролейбусу намагався вигнати з салону пасажира. Не припинив бійку і на зупинці, бо вважав, що то безхатько, який замастив чисті сидіння в його тролейбусі. Побиття пасажира зафільмували перехожі і виклали в мережі.

Водія звільнили одразу, тільки-но відео потрапило в мережу. “Навіть вислуховувати його ніхто не став, тому що так поводитися з пасажиром – однозначно нам такі співробітники не потрібні”, – пояснив директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман.

Дістав не тільки синців під очима, а ще й частково втратив пам’ять – потерпілий пасажир каже, що просто спар у салоні. Із якого дива на нього напавши водій – не розуміє. “Він мене розбудив і почав бити в обличчя – все. Потім я пам пам пам’ятаю, що я вже як дістався додому, видохнув, от і все. Якісь моменти мені вже люди розповіли – я зараз чесно, вісь так картинками пам’ять пам’ять пам’ятаю”, – розповів постраждалий Михайло Хадєєв. Він проходити судово-медичну експертизу та вже звернувся із заявою до поліції. “Встановлюються усі обставини цієї події, також встановлена особа водія, зараз з ним працюють слідчі”, – розповіла речник ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська.

Про звільненого водія відомо, що він не перший рік працює на маршрути. У поле зору поліції раніше чоловік не потрапляв. Тепер відео за його участі комунальне підприємство буде використовувати, як навчальний матеріал для майбутніх водіїв електротранспорту — як не треба поводитися з пасажирами.

"Я тебе вб’ю нах*й": Водій тролейбуса в Одесі ногами побив пасажира

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України