Авторські статті

І пожеж не потрібно: Казанський вказав на катастрофу з вирубкою лісів в Україні

На щастя, такі страшні лісові пожежі, як в Австралії, в Україні не спостерігаються, але є в нашій країні інша біда – це масове знищення лісів, яке відбувається через людського фактора незаконної вирубки. Протягом семи останніх років розмір «зеленій площі» скорочувався по всій країні і навіть там, де майже немає лісів. Відповідну плачевну статистику, пославшись на дослідження «Тексти.орг», привів блогер та журналіст Денис Казанський. «Найгірша ситуація у Житомирській та Рівненській областях – там, де відбувається незаконний видобуток бурштину. У Житомирській області площа знищеного лісу перевищила площу Києва. Якщо так піде далі, наші ліси зникнуть і без пожеж», – написав він.

Згідно з досліджень «Тексти.орг», традиційна думка про масову вирубку Карпат – це міф. Насправді, ситуація в Карпатах значно краще, ніж на Поліссі. А ось першу четвірку займають Житомирська, Рівненська, Київська області, а також Волинь.

На щастя, в нашій країні не буває таких масштабних лісових пожеж, як у Австралії. Але є інша біда – варварська вирубка….

Geplaatst door Денис Казанський op Maandag 6 januari 2020

Зазначимо, що ще в квітні 2015 року Верховна Рада проголосувала за закон, який на 10 років заборонив експорт лісоматеріалів в необробленому вигляді. Мораторій на вивіз деревних порід, за винятком сосни, набув чинності з 1 листопада 2015 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України