Техно

Китайці знайшли спосіб встановити Play Market, Gmail і YouTube на свої смартфони

Через тривалі обмежень, накладених на Huawei американським урядом, новий флагман бренду повинен вийти без сервісів Google. Але, судячи з усього, Huawei наклали смартфон Mate 30 на американські санкції.

Представники компанії стверджують, що вони знайдуть спосіб установки Android-додатків, який запровадять з випуском нового флагмана.

Генеральний директор споживчого підрозділу Huawei Річард Юй у своєму виступі на IFA-2019 особливу увагу приділив санкцій. Керівник підкреслив, що зараз йде робота над реалізацією «обхідних шляхів» — власники Huawei Mate 30 зможуть використовувати звичні програми від Google.

Річард Юй не розкрив подробиці «альтернативного Play Market», обмежившись запевненнями, що від користувача не потрібні додаткові маніпуляції. Почасти, цьому посприяє відкритий вихідний код системи Android, який Google не може обмежити без шкоди для інших розробників. Також раніше представники Huawei заявили, що компанія вже співпрацює з провідними розробниками додатків.

На думку експертів, Huawei може працювати над власним магазином додатків, «заточеним» під власників китайських смартфонів. Подібну практику вже впровадили Meizu — китайським користувачам доступні програми від Google в окремому магазині. Між тим, навіть успішний обхід обмежень з боку Google може істотно скоротити продажі смартфонів Huawei. Так, без урахування американських санкцій компанія планувала продати 300 млн смартфонів до кінця року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України