Техно

Huawei Mate 30 влаштує революцію в світі камер

Замість топової технології камери-перископа в смартфоні збільшать кількість головних камер.

Зараз смартфоном з 2 камерами нікого особливо не вразиш. Навіть 3 камери камери будуть виглядати органічно, якщо це, звичайно, не iPhone 11 зі своїм досить дивним дизайном. Навпаки, нині дуже модно купувати девайси з упором на камеру, так звані камерофони, для створення якісних фотографій і відео. Звісно того в Huawei вирішили в новий флагман поставити 2 головні камери з додатковими лінзами. Нагадаємо, зараз стандартним вважається об’єктив з 1 головного «очі» і 1-2 додаткових для створення більш якісної картинки.

MacBook по-китайськи: Тім Кук таємно продав Apple китайцям

Для більш «консервативних» покупців компанія Huawei випускає P30, де використовують камеру-перископ. Втім, така побудова камери теж досить інноваційний і його теж будуть відчувати «в полі». Однак, революційні процеси в світі камер може влаштувати саме Mate 30. Справа в тому, що зараз є головна камера, на яку «вішають» додаткові лінзи для різних маніпуляцій з фотографією. По суті, тут більше 3, може бути 5, додаткових об’єктивів не розмістити за браком місця і відсутності запитів для такої кількості камер зараз. У Mate 30 розмістять 2 головні камери, на які можна «навісити» свою групу додаткових камер. З цього боку така технологія виглядає цікавіше, адже можна розмістити цілу «батарею» камер і знімати, можливо, 5 відео одночасно.

Цілком можливо, Huawei хоче підготувати особисто собі дорогу в світі камер, яка стане альтернативою поточним дизайнів і, швидше за все, стане їх фірмовим знаком. Відомо лише те, що в камері буде сенсор Sony IMX600, над яким працюють обидві компанії спільно. Точних характеристик немає, але передбачається, що реліз смартфона буде ближче до кінця року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.