Huawei Mate 30 влаштує революцію в світі камер

Замість топової технології камери-перископа в смартфоні збільшать кількість головних камер.

Зараз смартфоном з 2 камерами нікого особливо не вразиш. Навіть 3 камери камери будуть виглядати органічно, якщо це, звичайно, не iPhone 11 зі своїм досить дивним дизайном. Навпаки, нині дуже модно купувати девайси з упором на камеру, так звані камерофони, для створення якісних фотографій і відео. Звісно того в Huawei вирішили в новий флагман поставити 2 головні камери з додатковими лінзами. Нагадаємо, зараз стандартним вважається об’єктив з 1 головного «очі» і 1-2 додаткових для створення більш якісної картинки.

MacBook по-китайськи: Тім Кук таємно продав Apple китайцям

Для більш «консервативних» покупців компанія Huawei випускає P30, де використовують камеру-перископ. Втім, така побудова камери теж досить інноваційний і його теж будуть відчувати «в полі». Однак, революційні процеси в світі камер може влаштувати саме Mate 30. Справа в тому, що зараз є головна камера, на яку «вішають» додаткові лінзи для різних маніпуляцій з фотографією. По суті, тут більше 3, може бути 5, додаткових об’єктивів не розмістити за браком місця і відсутності запитів для такої кількості камер зараз. У Mate 30 розмістять 2 головні камери, на які можна «навісити» свою групу додаткових камер. З цього боку така технологія виглядає цікавіше, адже можна розмістити цілу «батарею» камер і знімати, можливо, 5 відео одночасно.

Цілком можливо, Huawei хоче підготувати особисто собі дорогу в світі камер, яка стане альтернативою поточним дизайнів і, швидше за все, стане їх фірмовим знаком. Відомо лише те, що в камері буде сенсор Sony IMX600, над яким працюють обидві компанії спільно. Точних характеристик немає, але передбачається, що реліз смартфона буде ближче до кінця року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh