Життя

Хто серед знаків Зодіаку найбільший брехун?

Астрологія може бути досить корисною при визначенні самих вірних, співчутливих і самих пристрасних серед знаків Зодіаку. Але крім таких банальних особливостей характеру, астрологія також пропонує людині можливість дізнатися і про ті, які серед сузір ‘ їв прийнято вважати самими більшими брехунами.

Іноді всі ми брешемо, і не тільки оточуючим, але і самі собі. Але деякі з нас схильні використовувати цей прийом частіше інших. Але не варто забувати, що хоча астрологія і відкриває нам таємницю про риси характеру і звички людей, народжених під різними знаками Зодіаку, вона все ж не може розповісти про всіх негативних особливості тієї чи іншої особистості. Тому інформації про належність вашого знайомого до одного з перерахованих нижче знаків Зодіаку, як прославилися самими більшими брехунами, мало для того, щоб з упевненістю стверджувати, що він брехун. Це знання дає нам лише загальне розуміння того, що деякі особини, народжені під певними сузір ‘ ями, дійсно схильні до того, щоб частіше за інших говорити неправду.

1. Скорпіон

Скорпіони належать до найбільш активним людям у світі. Вони терпіти не можуть бути обдуреними, бо це означало б їхню вразливість і відсутність контролю над ситуацією. А відсутність контролю представники даного сузір’я ненавидять більше всього на світі. І не важливо, що це за контроль над власними емоціями, ситуацією або чим-небудь ще.

У пошуках влади та стабільності смороду ретельно плетуть своє павутиння брехні, повністю збиває вас з пантелику щодо того, чи є в їх словах хоч крапля правди. Скорпіони дуже спостережливі і помічають всі ті, чого не бачать інші. Тому вони можуть побачити ситуацію або людини під абсолютно несподіваними кутами. Після такого вивчення об’єкта «ці люди створюють брехня, яка спритно підлаштовує реальність під їх потреби.

Коли Скорпіон виявляється обманутим чи хтось намагається ввести його в оману, він швидко включає свою захисну реакцію. І хоча зовні ця людина може здаватися добрим і говорити вам теплі слова, усередині ж він ще довго буде таїти образу. Можливо, в майбутньому він відповість вам такою ж брехнею, якщо побачить, що ви втратили пильність. Така маніпуляція робить з Скорпіонів самих великих брехунів.

Деколи і ці люди бувають дуже нерішучими. У такі моменти вони брешуть собі або комусь іншому, незважаючи на відсутність будь-яких довгострокових планів. Знову таки, спрага контролю змушує їх приховувати від співрозмовника той факт, що насправді вони не розуміють, що відбувається. Тому Скорпіон приховує своє невігластво під багатошарової брехнею. Зрештою, він досить розумний, щоб надійно сховати будь-які натяки на свою нещирість. Скорпіон настільки добре замітає сліди, що в підсумку ви так і не зрозумієте, чи була взагалі в його словах хоч крапля правди. Точно так само, як роздратований скорпіон жалити свою жертву, при наявності вагомої причини люди, народжені під цим сузір ‘ ям, своїми брехливими заявами приносять навколишнім тільки біль.

2. Близнюки

Близнюки живуть за принципом дуалізму. Саме це і робить їх патологічними брехунами. Як правило, вони неймовірно приємні особистості, поки справа не доходити до необхідність збрехати. А роблять вони це дуже майстерно. Іноді Близнюки плутаються між протилежностями. Таке замішання валити їх у нескінченне стан дилеми, коли вони не знають, де реальність, а де вигадка. У подібній ситуації їм на допомогу приходити брехня. Однак подвійність натури Близнюків в кінцевому підсумку призводить до того, що в більшості випадків вони обманюють самі себе.

Вони не можуть дати вихід своєму внутрішньому «я», а тому заміщають цю нездатність реалізувати себе за допомогою брехні. Розмовляючи з іншою людиною, Близнюки брешуть навіть про речі, про неправдивість яких знають напевно. Цей знак Зодіаку прийнято зображати у вигляді близнюків, а тому сприйняття Близнюками реальності не має нічого спільного зі справжнім світом. І якщо їх картинка реального світу починає спотворюватися, залишаючи близнят збентежений і розгублений, вони просто брешуть. Тому не варто приймати близько до серця навіть саму неприховану брехню таких особистостей. Вони лише намагаються впоратися з цим непростим світом, разрывающимся між двома протилежними поглядами на нього.

3. Овен

Овна навряд чи можна віднести до категорії середньостатистичних брехунів. Ці люди занадто ліниві і безтурботні, щоб впоратися з наслідками своєї брехні. Крім того, вони рідко розглядають брехня як найефективнішого способу досягти бажаного. Овні – владні люди, які цінують свободу понад усе. Якщо щось заважає їм у її досягненні, то заради отримання квітка на свободу вони готові піти на крайні заходи, усіюючи свій шлях брехнею.
Народжені під цим знаком Зодіаку прагнуть стабільності в житті. Коли їм здається, що оточуючі їх люди і речі не дають відчути себе в безпеці, Овні часто починають брехати, створюючи навколо себе кокон, в якому вони і ховаються, засліплені бажанням опинитися в комфортних умовах, втрачаючи при цьому зв’язок з реальністю.

Овні чудові у своєму прагненні перемагати. Вони завжди в усьому мають рацію, чи, принаймні, їм так здається. Альо якщо ситуація, в якій вони опинилися, не підтверджує їх перемоги, ці люди готові знищити вас ударом свого «залізного кулака», що є сплавом неправдивих фактів, які, як вам здавалося, вони втрачали раніше, і вразливих місць, які, на вашу думку, вони проігнорували заради перемоги. Овні обов’язково спробують довести всім навколо, що саме вони заправляють балом.

4. Рак

Знак Раку зображується у вигляді краба – ніжного всередині, але міцного зовні, або відданого і вірного зовні, але мінливого всередині. Не має значення, яку конкретно рісу характером ми будемо розглядати, тому що як і у випадку з крабом, ніби зовні міцним і черствим, альо є ніжним і чутливим всередині, всі Раки здебільшого дуже добродушні люди. Якщо вони бачать в чомусь вигоду для себе, то повністю задіють всі свої навички маніпуляції, будуть крутитися і звиватися, перекручуючи факти і ліплячи з них ті, що найбільше відповідає їх потребам. Для Раків брехня є цілком виправданою, тому що допомагає їм захистити оточуючих від страждань.

Тім не менш, в більшості випадків Раки обманюють лише собі. Враховуючи їх надчутливість, можете бути впевнені, що ваша засмучена друга половинка або друг, народжені під цим сузір ‘ ям, будуть плакати в ліжку до тих пір, поки не заснути. Прокинувшись вранці з опухлими очима, на ваше запитання про те, що сталося, вони, швидше за все, збрешуть вам, що все в порядку. Ракам не подобається виглядати слабкими і невпевненими. У більшості випадків Рак все тримає в собі. І для цього йому доводиться брехати. Багато брехати.

5. Лев

Леві – найрішучіші, безстрашні і енергійні особистості на землі. А ще вони цінують свободу. І щоб зберегти її, вони підуть на що завгодно. Лев може зробити неймовірне тільки тому, що це в його силах. Роздуте його підживлює полум’я всередині нього, змушуючи жити на межі можливого. Не важливо, що саме ви скажете Льову, його все одно буде притягувати до себе завдання, яке будь-якій іншій людині здалося б нездійсненним або занадто ризикованим. Зрештою, Лев піде у нього з головою. Саме характер змушує таких людей вважати, що вони не здатні допустити помилку.

Щоб переконатися у своїх силах, Леві багато брешуть і не відчувають при цьому ніяких докорів сумління. Будучи нетерпимі до будь-якого натяку на мелодраматичність, Лев бреше доти, доки не позбавиться від людини, що є джерелом цієї мелодраматичности. Народжені під цим знаком ні за що не будуть задовольнятися іншим місцем, і для того, щоб зайняти найвище становище в очах супротивника і навіть самих себе, вони з легкістю прикрасять реальність своєю брехнею. Якщо Лев бачить можливість досягти чогось більшого і кращого, він тут же почне доводити свою цінність і силу решті світу. З допомогою брехні такі люди зміцнюють власні позиції навіть у тому випадку, якщо у них цілком благі наміри.

6. Стрілець

Як правило, народжені під цим знаком створюють видимість веселих, вільних, диких і спонтанних людей, які прагнуть домогтися успіху у всіх сферах свого життя. Спонтанна натура Стрільця не дозволяє йому відпочивати, викликаючи у нього бажання робити і досягати все більше і більше як для себе самого, так і для оточуючих. Стрільці постійно використовують свою маленьку брехню, щоб підігнати обраний ними шлях під свою ходу і швидше дістатися до пункту призначення. Вони не люблять заподіювати біль друзям і родичам, але це не означає, що Стрілець упустити хто йому можливість.

Вісь чому цим людям доводиться брехати. Їм завжди хочеться тільки кращого для себе і оточуючих. І якщо цього не можна досягти за допомогою важкої праці, доводиться задіяти обман. З цієї ж причини Стрільців не можна назвати патологічними брехунами. Вони рідко вдаються до обману, але якщо це відбувається, то ви навіть не зрозумієте, наскільки вправно вас обвели навколо пальця.

7. Риби

Будучи знаком водної стихії (як і Рак зі Скорпіоном), Риб можна сміливо віднести до числа найбільш приємних і розуміючих людей на планеті. Для того, щоб ваш друг, народжена під цим знаком, миттю опинився поруч з вами, достатня навіть злегка стривоженого увазі або нервового посмикування на вашому обличчі. Ці люди не люблять брехати. Як і їх символ риба, вони дуже ніжні і тендітні створіння з ранимою душею. Риби не стануть брехати і заподіювати іншим біль тільки заради задоволення своїх потреб. Тому вони рідко вдаються до брехні. Але, знову таки, для того, щоб вижити, рибі потрібна вода.
Коли Риби чогось потребують, їх поведінка різко змінюється – вони не тільки роблять ризиковані кроки заради отримання бажаного, але ще й брешуть, змушуючи вас повірити в цю брехню за допомогою невинного виразу обличчя. Проста маніпуляція. І часто люди вірять їм, вважаючи, що стоїть перед ними людина дійсно потребує. Сліпа довіра дозволяє правді вислизнути прямо з-під носа. Буває, що Риба боїться опинитися кинутої сім’я сім’єю і друзями. Отже, можна сміливо очікувати від неї неправдивих компліментів або солодкої брехні тільки заради того, щоб вас утримати.

Жага причетності підстьобує потреба Риби в перебільшенні глибини свого емоційного і психічного стану тільки заради того, щоб опинитися десь або з ким-то в безпеці. І нехай це складно назвати брехнею в класичному її розумінні, але і правдою це теж не є. Така форма обману більш ефективна для поліпшення самопочуття Риби, ніж якщо б вона просто мовчала або, що ще гірше, сказала правду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України