Авторські статтіТехно

HTC готується випустити новий смартфон Ocean Life

У глобальній мережі один з творців прошивок написав, що скоро вийде новий смартфон HTC Ocean Life за програмою Android One. Також він заявив, що цей смартфон не буде обладнань фірмовими додатками від виробника.

З повідомлень в інтернеті випливає, що HTC Ocean Life буде працювати під управлінням оперативної платформи Android Oreo з фірмовою оболонкою Sense 9.0_A1. Повідомляється, що продажа пристроїв середньої категорії планується на кінець 2017 року. Продажі пройдуть під назвою HTC U11 Life. Однак згідно повідомлення, які поширюються в інтернеті, керівництво компанії не коментує і офіційної інформації з приводу нового смартфона поки немає. Відзначимо, що в смартфоні буде стояти 5,2-дюймовий дисплей.

Смартфон HTC Ocean Life буде обладнань двома камерами: фронтальною та основною. Ці камери з роздільною здатністю 16 Мп. Також в смартфоні буде 32 Гб вбудованої пам’яті. Творці гаджета зроблять його таким, щоб у нього не потрапляла вода. Це не є головними особливостями пристрою, а найголовніше в гаджеті – сенсорна рамка корпусу, яку можна стиснути рукою і почати працювати зі смартфоном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України