Християнські рухи та асоціації обговорюють майбутнє Європи

Від 30 червня до 2 липня 2016 р. у Мюнхені, столиці південнонімецького регіону Баварії, триває зустріч екуменічної мережі «Разом для Європи», що об’єднує понад триста християнських рухів та спільнот різних конфесій. Ідея таких зустрічей зродилася 17 років тому з ініціативи К’яри Любіч, засновниці «Руху Фоколярів», а цьогорічна зустріч вже є четвертою. Вона проходить під патронатом ЮНЕСКО, Ради Європи, Європейського Парламенту та Єврокомісії.

У комюніке, поширеному організаторами, зазначається, що в наш час бачимо чимало ознак роздробленості Європи, однією з яких також є нещодавній референдум в Великобританії. Це ще раз підтверджує, що для надання сенсу спільній приналежності не вистачить функціональних заходів. І саме період кризи, який спонукає до призадуми і пошуку сміливих рішень, є слушною нагодою для ініціативи «Разом для Європи» зробити свій вклад у майбутнє Європейського континенту.

Програмою заходів передбачено конгрес, що відбувається в перші два дні зустрічі за участі 1500 лідерів спільнот і їхніх помічників. Серед видатних осіб, присутніх на ньому – кардинал Петер Турксон, Президент Папської Ради «Справедливість і мир». У суботу, 2 липня, на центральній площі міста Karlsplatz відбудуться заходи, відкриті для всіх бажаючих. Передбачено доповіді представників різних Церков та провідників християнських рухів. За посередництвом відеопослання до учасників звернуться також Папа Франциск і Патріарх Вартоломей І.

Серед тем, які заторкуватимуться під час зустрічей: інтеграція та примирення, солідарність з найслабшими, сталий розвиток і захист довкілля, діалог між християнами й мусульманами, подружжя і сім’я, економічні виклики.

Джерело:Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh