Авторські статтіНовини

Християнські рухи та асоціації обговорюють майбутнє Європи

Від 30 червня до 2 липня 2016 р. у Мюнхені, столиці південнонімецького регіону Баварії, триває зустріч екуменічної мережі «Разом для Європи», що об’єднує понад триста християнських рухів та спільнот різних конфесій. Ідея таких зустрічей зродилася 17 років тому з ініціативи К’яри Любіч, засновниці «Руху Фоколярів», а цьогорічна зустріч вже є четвертою. Вона проходить під патронатом ЮНЕСКО, Ради Європи, Європейського Парламенту та Єврокомісії.

У комюніке, поширеному організаторами, зазначається, що в наш час бачимо чимало ознак роздробленості Європи, однією з яких також є нещодавній референдум в Великобританії. Це ще раз підтверджує, що для надання сенсу спільній приналежності не вистачить функціональних заходів. І саме період кризи, який спонукає до призадуми і пошуку сміливих рішень, є слушною нагодою для ініціативи «Разом для Європи» зробити свій вклад у майбутнє Європейського континенту.

Програмою заходів передбачено конгрес, що відбувається в перші два дні зустрічі за участі 1500 лідерів спільнот і їхніх помічників. Серед видатних осіб, присутніх на ньому – кардинал Петер Турксон, Президент Папської Ради «Справедливість і мир». У суботу, 2 липня, на центральній площі міста Karlsplatz відбудуться заходи, відкриті для всіх бажаючих. Передбачено доповіді представників різних Церков та провідників християнських рухів. За посередництвом відеопослання до учасників звернуться також Папа Франциск і Патріарх Вартоломей І.

Серед тем, які заторкуватимуться під час зустрічей: інтеграція та примирення, солідарність з найслабшими, сталий розвиток і захист довкілля, діалог між християнами й мусульманами, подружжя і сім’я, економічні виклики.

Джерело:Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.