Авторські статтіТехно

Хірурги почали використовувати окуляри від Google

Компанія Google нещодавно надала хірургам нову розробку, яка дуже часто оновлюється. Мова йде про нові скла, які були випущені в декількох модифікаціях. Одні були просто дуже міцними, а інші з інноваціями, але лікарі знайшли інше застосування для них.

Медики вперше використали скла від компанії Google під час проведення операції і повідомили, що дана розробка є певним проривом в технологіях, які здатні допомогти лікарям. Перша модель вийшла ще в 2013 році і кожні півроку виходило оновлення з виправленням знайдених помилок. Така модель надала можливість не тільки отримувати якісне зображення з різними можливостями збільшення зображення, але і відразу передавати дані про захворювання між лікарями.

Хірурги, які використовували скла для різних косметичних і реконструктивних хірургічних процедур, у цілому, дали пристрою високі оцінки за комфорт і повне задоволення, йдеться в дослідженні.
«Незважаючи на деякі виявлені недоліки, Google скла – унікальна технологія, з багатообіцяючим майбутнім із застосуванням хірургічних програм в операційній», заявив один з лікарів. Дослідження було частиною програми тестування Google, що дозволило Джорджтауну залучити пластичних хірургів для оцінки скла під час використання в операційній.

Можливість захоплення зображень і відео за допомогою голосового управління отримала оцінку “добре” – середній бал, близько трьох за п’ятибальною шкалою. Бали за якість фотографій і відео становить майже чотири з п’яти. Порівняно з голосовим управлінням, хірурги мають більше проблем у плані захоплення зображення, або відео за допомогою функції “скло підморгування”. Вони також повідомили про труднощі при перегляді зображень під час операції. Представники компанії розробників повідомили, що готові виправити всі недоробки під час створення та надати нові варіанти для повторної оцінки хірургами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.