Авторські статті

Хорватський президент – єдиний випадок у світовій політиці, коли не влада прикрашає людину, а людина владу

Іноді я думаю про дивні речі. Тижня півтори тому на вулиці посеред пішохідного переходу мене раптово відвідала думка: а … що якщо президенти двох країн закохаються один в одного? Адже вони теж люди. Президент Росії, наприклад, в президента Німеччини. СПОКІЙНО! Не цей, звичайно, і не в цього (цю). Але я сподіваюся, нинішні президенти все-таки закінчаться. І почнуться нові: молоді і симпатичні. Ось як їм закохуватися один в одного на очах у світової громадськості? Як протягувати один до одного руки? Як організовувати саміти на двох?  Як літати приватними бортами на Черепаший острів так, щоб світові таблоїди не вивергали тонни жовтих помиїв на закоханих лідерів? ЯК?

Давай втечемо звідси?
Давай втечемо звідси?

Дорогу я перейшла, думка відступила, і через пару днів я побачила президента Хорватії Колінду Грабар-Кітарович. І моє серце не сказати, щоб зупинилося, але виразно завмерло. А ще через тиждень був фінал ЧС, і в vip- ложі побував Макрон. І якщо хтось мені скаже, що іскри не було, нехай першим кине в мене Джанні Інфантіно, який як і я, як і ВСІ МИ, охренів від цих двох президентів. Все – таки футбол – велика річ. Мало того, що маленька, але горда Хорватія видала такий запальний танець на футбольному полі, вона дозволила своєму президентові відірватися по перше число!

Втечемо і не вінає твоя стара? Інфантіно, розбий!
Втечемо і не вінає твоя стара? Інфантіно, розбий!

По-перше, Колінда, звичайно, випила, і ми не можемо її за це засуджувати! По – друге, Колінда – 50, а це той самий вік, коли 42-річні Макрони йдуть як гарячі пиріжки. По – третє, навряд чи на тусовках в ООН їй вдається вщипнути за дупу лідерів, як вони себе називають, світових держав.

F. Не менше.
F. Не менше.

Розкішна хорватська бабища показала їм всім, що таке груди розміру F, причому не просто показала, а вмочила туди головою під проливним дощем КОЖНОГО футболіста хорватської і французької збірних і весь тренерський склад. Мені здається, Мбаппе в свої неповні 20 вже ніколи не буде колишнім. А як вона, наскрізь мокра, з тушшю що попливла, цілувала французький кубок чемпіонів! Мати Божа!! Там всі змокли б без зливи! Вона показала їм всім, що хорошу  дупу не втримаєш на спалених горохових стручках, вельмишановна пані Макрон! І ніхто з людей, які відзначають в анкеті свою стать як чоловіча, не помітив у vip-ложі цих стручків, хоча вони весь цей час там були!

Інфантіно в вогні!
Інфантіно в вогні!
Емік, подивися на мене! Роби, як я, роби-роби, як я!
Емік, подивися на мене! Роби, як я, роби-роби, як я!

Як люто Колінда блищала серед цих сумних оплившіх державних коротишок, як вона обіймала огрядними руками цих наглухо загалстученних недолюблених старих хлопчиків! Мені здається, дай Колінда волю і ще трохи горілки, вона долюбила б їх усіх прямо на vip – трибуні. Це хорватська Батьківщина-Мати, але не з граніту і мармуру. А з плоті і крові! Це жива жінка-президент, і я не бачила жодного президента живішого. Я не знаю, як вона пробрався до влади, але це єдиний випадок у світовій політиці, коли не влада прикрашає людину, а людина – владу.

Ходи до мене, сину мій
Ходи до мене, сину мій
Мбаппе, тепер ти бачив все!
Мбаппе, тепер ти бачив все!
Якщо це не секс, то що це ?!
Якщо це не секс, то що це ?!

Колінда, можна після всього, що я побачила, я буду називати тебе Колян? Колян, ну ти дала, Колян! Респект, Колян!

А тобі, Емманюель, я так скажу – ШАНС: він не получка, не аванс. Він випадає тільки раз. І це був твій CHANCE FINALE.

Xenia Sobol

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.