Авторські статтіТехно

Honda Motor оприлюднила ціни і комплектації нового купе Civic

Представники американського відділення японського автоконцерну Honda Motor озвучили офіційні ціни на комплектації нового покоління купе Honda Civic 2016 модельного року.

Японська новинка з’явиться у фірмових дилерських центрах Honda в Північній Америці вже 15 березня. Для потенційних покупців десяте покоління купе Civic Coupe буде доступний у комплектаціях LX, LX-P, EX, EX-L і Touring. Вартість базової версії складі 19 тисяч доларів без урахування спеціального податку на доставку, який може збільшити суму ще на 835 доларів. Прем’єра японської моделі пройшла у 2015 році на виставці в Лос-Анджелесі.

Нова Honda Civic Coupe отримала повністю змінений зовнішній дизайн з унікальними проекційними фарами спереду, рельєфними колісними арками і ряд інших оригінальних елементів. Також значному оновленню піддався і інтер’єр моделі, який став просторіше, отримав більш якісну обробку і ряд передових технологій. Так, починаючи вже з базової модифікації, купе Honda Civic обладнане камерою заднього виду, сучасним клімат-контролем і спеціальним електропакетом. Лінійка двигунів представлена двома агрегатами: 1.5-літровим турбодвигуном на 174 к. с. і 2-літровим i-VTEC на 158 к. с.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України