Війна РФ проти України

Головний сержант артилерійської батареї: Заспокоїмося лише тоді, коли спалимо всіх окупантів, що прийшли до нас в Україну!

Павло зі «скромним» позивним «Цар» – головний сержант артилерійської батареї. Своє псевдо чоловік отримав не через високу самооцінку. Усі, хто його знає, в один голос кажуть, що в артилерійських справах – він дійсно «цар»!

– В артилерії будь який успіх, кожне досягнення – заслуга усього колективу. Усі мої хлопці – справжні леви! Готові працювати без сну та відпочинку на результат. А результати – вражають навіть бувалих артилеристів! Рахунок знищеної техніки противника давно перевалив за сотню. А деякі «стежки» після нашої роботи стали непрохідними через гори металобрухту, – розповідає Павло.

«Цар» служить в артилерії вже 6 років. Каже, із першого пострілу з гармати зрозумів, що артилерія – це його. Артилериста зі стількома регаліями, як у Павла, важко знайти, мабуть, в усіх ЗС України. Минулого року він отримав почесне звання кращого сержанта сухопутних військ, позаторік його розрахунок став кращою гарматою в ООС, а ще за рік до того – перемога у першості Збройних Сил України. Та Павло каже, що усі нагороди, медалі – зараз абсолютно другорядна річ. Головне, що у контрбатарейній боротьбі з ворогом він завжди перемагає!

– «Нашмалили» тих москаликів, як має бути! Заспокоїмося лише тоді, коли спалимо всіх окупантів, що прийшли до нас в Україну! У нас у кожного є свої рахунки з рашистами: комусь розбомбила дім російська авіація, у когось родина постраждала від ударів іскандерів чи калібрів, хтось втратив бойового побратима… Тепер усі люто ненавидять москальню і з усіх сил наближають нашу перемогу!

Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.