Авторські статті

Голова союзу жінок Росії поскаржилася Путіну на морозиво “Веселка” – воно пропагує нетрадиційні цінності

Те що ви ще на свободі, це не ваше досягнення, а наша недоробка

Вони реально не розуміють, якими нерозумними виглядають для всього світу! Звичайно, чим вище ступінь ідіотизму просочується в ЗМІ, тим вище ступінь обговорення цього маразму. І тим менше народ буде обговорювати нагальні питання, провали і бездарність влади, її нескінченну корупцію і повне нехтування інтересами жителів країни.

Про це написав Pavlo Khryshchanovych  на своїй сторінці у фейсбук.

У країні, де поняття і скріпи замінюють закони і культуру, дуже легко рушити головою. Приводів для цього – хоч греблю гати. Якщо навколо вас таких “скрепних” – більшість, яка звикла до російських реалій з народження і не сприймає навколишній їх ідіотизм, як клінічний випадок, то ви мимоволі почнете і самі “скрепнуть” і “пишатися величчю”. Саме такі люди і складають кістяк виборців Путіна і Єдиної Росії. Тут тактика державної пропаганди зомбування, дуже навіть зрозуміла і розумна. Чим більше в країні ідіотів, які не думають, тупих виконавців і, просто, заляканих, залежних і бюджетників, тим більше у вічного президента прихильників!

На зустрічі Путіна з членами робочої групи з підготовки змін до Конституції глава Союзу жінок Росії Катерина Лахова поскаржилася президенту на вплив морозива “Веселка” і різнокольорові рекламні щити на дітей. Вони пропагують нетрадиційні цінності, пояснила Лахова президенту. Традиційно, засудивши американців (без цього не можна) за вивішування веселкового прапора на будівлі свого посольства в Москві, вона зазначила, “начебто це непомітно, з красивими словами, або рекламують морозиво, яке теж називають” Веселкою “, споживайте це морозиво і так далі. Тому це побічно, але все-таки змушує звикати наших дітей до того кольору, до того прапору, який експонувався на даному посольстві “.

25 червня під всьому світі відзначали День веселкового прапора. В Окремою Цивілізації це збіглося з більш важливою подією – Днями обнулення Путіна. Мабуть, несумісність значення цих подій і викликала у жителів цієї “Цивілізації” черговий приплив сечі в те місце, на якому носять кепку.

У Росії веселка присутня на прапорах міст Райдужний у Володимирській, Московській областях і Ханти-Мансійському окрузі, на прапорі партії “Патріоти Росії”. Прапор Єврейської автономної області (фото 2 – ось євреям зараз дістанеться!) Являє собою біле прямокутне полотнище, по горизонтальній осі якого розташована кольорова смуга веселки, що складається з семи вузьких горизонтальних смужок: червоною, помаранчевої, жовтої, зеленої, блакитний, синій і фіолетовою. Прапор автономної області ВЖЕ перевіряли на предмет “пропаганди гомосексуалізму”. Але ви ж знаєте – “Те що ви ще на свободі, це не ваше досягнення, а наша недоробка”. Райдужний прапор був обраний заснованої К.Боровой “Партії економічної свободи”, що послужило причиною многчісленних наступних конфузів. Ось починається новий виток.

Спостерігаю, не без сарказму, за новим проявом русского міра. Тобто, “Окремою Цивілізацією”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.