Авторські статті

Хочу звернутися до тих, хто зараз буде рватися до влади!

До тих, хто буде в депутатах, в кабінеті міністрів, до тої людини, яка буде президентом, до тих хто зараз буде пожинати плоди початку нашої перемоги, перемоги, перемоги Народу України, перемоги тих героїв, які постраждали і віддали свої життя, тих які боролися за нове життя!

1. Ви бачили, на що ми здатні, і ви повинні розуміти, що зараз все має змінитися і рахуватися зі своїм народом;

2. Всі, хто був у ПР і КПУ не повинно бути в політиці ніколи;

3. Ви повинні зняти з себе депутатську недоторканність – закони для всіх рівні;

4. Все має бути прозоро і доступно для народу;

5. Ви завжди повинні пам’ятати, чим закінчилося протистояння проти народу, то що ми ніколи не станемо на коліна і те, що ми тепер не будимо терпіти;

6. Ви ніколи не повинні забувати про те, що Ви даєте нам присягу , а не ми вам ;

7. Ви просто зобов’язані прибрати ці божевільні пільги для уряду;

8. Досить вибирати міністрів з їх минулим заслугам , по їх 20 -ти річному досвіду в політиці. Скажіть будь ласка , що вони зробили за ці двадцять років? ;

9. В уряді має бути більше патріотів, особливо таких як у Львові! Перший критерій – це людяність, совість і патріотизм, а потім вже кваліфікація і професіоналізм;

10. Повна реконструкція податкової системи;

11. Досить красти, розвивайте країну, і ми вас самі збагатимо;

12.Ви просто зобов’язані любити свою країну і свій народ, і тоді ми будемо завжди за вас і з вами, ви переконалися, що у нас більшість чесних і не продажних людей;

13. І найголовніше ви зобов’язані внести в історію Небесну Сотню, всі місця, на яких припав Ленін, ви повинні поставити меморіали нашим безцінним Героям, які залишили свої життя за нас з вами і за те щоб ця країна змінилася на краще! Я, як і мільйони людей, будемо стежити за тим , щоб їх жертва була не марна. Пам’ятайте про це і ніколи не забувайте, що Україна – це Ми ! Слава Україні, Слава Героям, Слава Небесній Сотні! Пам’ятайте що цю війну, наші права, відстояли не ви, а народ! І прохання від мене, поставте Юлю прокурором, тоді точно кожен відповість за свої злочини!

Олександр Хаджинов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

9 коментарів

 1. П.9 : не возвращайтесь в 1917 г.!!!! Прачка НЕ МОЖЕТ управлять государством!!!!

 2. ПРОСИМО ДО ВАШОГО ЗВЕРНЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ НАШОЇ НОВОЇ ВЛАДИ В ОБОВЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПРОХОДИТИ МЕДОБСТЕЖЕННЯ,НЕПІДКУПНИХ МЕДСПЕЦІАЛІСТІВ В ГАЛУЗІ ПСИХІАТРІЇ.ДИВЛЯЧИСЬ НА ЇХ СПОСІБ ЖИТТЯ МОЖНА ПОСТАВИТИ ДІАГНОЗ ПОВНОЇ НЕАДЕКВАТНОСТІ ТА МАНІЇ ВЕЛИЧНОСТІ І ЇХ ЗАХВОРЮВАННЯ Ї Є РЕЗУЛЬТАТОМ ТАКИХ ПРОБЛЕМ І БІД НАШОЇ ДЕРЖАВИ.
  СЛАВА ГЕРОЯМ !!!

 3. Слава Героям Украины Слава Небесний Сотни Слава Киеву и тим хто допомогав Майдану

 4. Крик души! Прислушайтесь, дупутаты( Хотела- депутаты), но подсознание выбрало правильно. Бойтесь- больше веры вам нет!

 5. мы просим деньги,а деньги на поверхности.Зачем количество депутатов 450? Хватит 100.Отрыв в зарплате? Жуткий.Уменьшать. Помощники,секретари,поездки,полеты,перезвоны-связь? Зарплата и пенсия судей 20 тысяч?+Взятки? Убрать.Сократить количество судей.Строительство новых судов,прокуратур,прочих непродуктивных организаций,финансируемых из бюджета -прекратить.Найти деньги перечисленных не один раз воров и зачислить в бюджет.Заставить заплатить все налоги всех блатных,увернувшихся от них на сегодняшний день.Заставить доплатить за предприятия,купленные за гроши,нормальную цену.
  Убрать всех блатных,в числе льготников оставить инвалидов,участников ВОВ.
  Огромное количество транспортных средств правителей,депутатов? Тоже от лукавого.Вообще,дорогие,я много говорю.Прочтите о Сингапуре.Как была побеждена коррупция,как страна стала цветущим садом для людей. За основу!

  1. депутатів повинно бути багато для звязку з народом, з усім уншим погоджуюсь!

 6. Олександре! Стосовно 13-го пункту, нажаль, ти глибоко помиляєшся! Але не сумуй… !13-те – на те й воно і 13-те… Слава Україні!

  1. Я б так не казала,ми всі перед Небесною Сотнею вклоняємося!!!І діти,і внуки будуть ПАМ ЯТАТИ ГЕРОІВ УКРАІНИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.