Гліб Бабіч: 16 липня буде зроблена атака на основу самоідентифікації моєї країни – на мову

Перша атака була в 14-му. Зі зброєю в руках. Коли через кордон полізли покидьки, щоб за підтримки місцевих покидьків – вирішувати як мені жити, і якою мовою говорити.

Про це повідомив Гліб Бабіч.

Я взяв зброю в руки, і пояснив, що я проти. Разом з вами. Не проти інших мов – за свою. Не проти чужих традицій – за свої. За право не мати чуже обличчя. За право не говорити чужим голосом. За право бути собою.

Війна дуже жорстко і просто пояснила мені – чому це важливо. Війна пояснила мені – чому мова називається рідною. Війна відкрила мені те, що приховувало від мене байдуже повсякденне життя. Це основа. Навіть вірші і пісні мої знайшли основу, якої їм не вистачало все життя.

І за цю основу загинуло чимало дуже хороших людей. Які говорили на різних мовах. Але воювали за Україну. Тому у них не виникало сумнівів, яка мова в моїй країні – єдина і головна. Безвідносно того, якою мовою ми розмовляли вдома. І навіть в окопах. Ми зрозуміли це дорогою ціною. Ми заплатили її, і продовжуємо платити. Тому, що це частина нашого духу і волі.

16 липня, у Верховній Раді буде спроба зробити те, що не вийшло зробити за допомогою танків. З під нас спробують вибити одну з основ держави Україна. З подачі ворогів України, які вже особливо не ховаються. Простим натисненням кнопок тими, хто називають себе народними депутатами України. Тому, ми прийдемо перевірити наскільки вони народні. І якій країні служать.

Ми прийдемо захистити своє. Ми це вже робили.

І у них буде дуже простий вибір.

Або вони не зроблять фатальної шибки – і ми будемо розмовляти українською мовою.

Або вони розпишуться в зраді.

І тоді нам залишиться єдина мова – якої нас навчив Майдан і війна.

Ми розмовляємо на неї, коли у нас намагаються відібрати те, що нам належить.

Навіть не варто пробувати. І змушувати нас обирати саме цю мову.

Я прийду захищати своє. І ти прийдеш захистити своє. І встанеш поруч зі мною. Якщо ви чекали, коли прийде момент істини – ось він. Можливо, не останній. Але якщо ми поступимося зараз – все інше буде марним.

Ось подія, на якої потрібно зареєструватися – https://www.facebook.com/events/609508866349222/

А ще потрібно зробити поширення, і залишити коментар, хоча б простий «+»

Це буде інформаційною підтримкою. Тому, що почути це має кожен. Відкласти все – і прийти. Інакше 17-го ми можемо прокинутися в зовсім іншій країні.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh