Авторські статті

Гліб Бабіч: 16 липня буде зроблена атака на основу самоідентифікації моєї країни – на мову

Перша атака була в 14-му. Зі зброєю в руках. Коли через кордон полізли покидьки, щоб за підтримки місцевих покидьків – вирішувати як мені жити, і якою мовою говорити.

Про це повідомив Гліб Бабіч.

Я взяв зброю в руки, і пояснив, що я проти. Разом з вами. Не проти інших мов – за свою. Не проти чужих традицій – за свої. За право не мати чуже обличчя. За право не говорити чужим голосом. За право бути собою.

Війна дуже жорстко і просто пояснила мені – чому це важливо. Війна пояснила мені – чому мова називається рідною. Війна відкрила мені те, що приховувало від мене байдуже повсякденне життя. Це основа. Навіть вірші і пісні мої знайшли основу, якої їм не вистачало все життя.

І за цю основу загинуло чимало дуже хороших людей. Які говорили на різних мовах. Але воювали за Україну. Тому у них не виникало сумнівів, яка мова в моїй країні – єдина і головна. Безвідносно того, якою мовою ми розмовляли вдома. І навіть в окопах. Ми зрозуміли це дорогою ціною. Ми заплатили її, і продовжуємо платити. Тому, що це частина нашого духу і волі.

16 липня, у Верховній Раді буде спроба зробити те, що не вийшло зробити за допомогою танків. З під нас спробують вибити одну з основ держави Україна. З подачі ворогів України, які вже особливо не ховаються. Простим натисненням кнопок тими, хто називають себе народними депутатами України. Тому, ми прийдемо перевірити наскільки вони народні. І якій країні служать.

Ми прийдемо захистити своє. Ми це вже робили.

І у них буде дуже простий вибір.

Або вони не зроблять фатальної шибки – і ми будемо розмовляти українською мовою.

Або вони розпишуться в зраді.

І тоді нам залишиться єдина мова – якої нас навчив Майдан і війна.

Ми розмовляємо на неї, коли у нас намагаються відібрати те, що нам належить.

Навіть не варто пробувати. І змушувати нас обирати саме цю мову.

Я прийду захищати своє. І ти прийдеш захистити своє. І встанеш поруч зі мною. Якщо ви чекали, коли прийде момент істини – ось він. Можливо, не останній. Але якщо ми поступимося зараз – все інше буде марним.

Ось подія, на якої потрібно зареєструватися – https://www.facebook.com/events/609508866349222/

А ще потрібно зробити поширення, і залишити коментар, хоча б простий «+»

Це буде інформаційною підтримкою. Тому, що почути це має кожен. Відкласти все – і прийти. Інакше 17-го ми можемо прокинутися в зовсім іншій країні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.