Microsoft змушує користувачів встановлювати найнебезпечніше оновлення Windows 10 October update

Апдейт без причини видаляв дані на комп’ютері. У компанії вирішили заборонити юзерам відмовлятися від скандального оновлення, але фахівці розповіли, як обійти блокування і захистити свої файли на ПК.

Американська корпорація Microsoft почала змушувати користувачів встановлювати саме провальний оновлення для операційної системи Windows 10. При цьому, це відбувається насильно, і думка власників комп’ютерній ютерів ніхто не питає. У компанії стверджують, що Windows 10 October update необхідно кожному користувачеві із-за загрози системи безпеки. Однак, це може зробити не так. Фахівці розповіли, як обійти саме провальний і небезпечне оновлення, яке пропонує «хитра компанія».

Справа в тому, що Windows 10 October update встановлюється автоматично завдяки вбудованому додатком, яке є в ОС від версії 1507 до 1709. Однак, існує ряд обхідних шляхів для користувачів, які не хочуть отримати оновлення, видаляє особисті дані без причини. Для цього потрібно зайти в «Оновлення та безпека» в розділі «Налаштування» і перейти в «Додаткові параметри». Там можна тимчасово призупинити можливість оновлення.

В цей же час, як заявляють експерти, найкращим і найнадійнішим способом стані видалення програми для оновлення до Windows 10 October update. Для цього необхідно зайти на жорстку диск з операційною системою, потім в папку Windows, там знайти Updateassistant і Windows10upgrade. Потім необхідно видалити весь вміст папки. Варто відзначити, що більш легкий спосіб дозволити видалити додаток з допомогою сторонніх менеджерів додатків.

Хитрая Microsoft заставляет пользователей устанавливать самое опасное обновление Windows 10 October update

Примітно, що Microsoft насильно впроваджує Windows 10 October update і це вже почало давати компанії перші результати. Нещодавно аналітики з AdDuplex заявили, що найпопулярнішою версією ОС є Windows 10 April 2018 Update з 83,6%. Windows 10 October update вже дісталася до іншого місця з показником в 6,6%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh