Авторські статтіТехно

Microsoft змушує користувачів встановлювати найнебезпечніше оновлення Windows 10 October update

Апдейт без причини видаляв дані на комп’ютері. У компанії вирішили заборонити юзерам відмовлятися від скандального оновлення, але фахівці розповіли, як обійти блокування і захистити свої файли на ПК.

Американська корпорація Microsoft почала змушувати користувачів встановлювати саме провальний оновлення для операційної системи Windows 10. При цьому, це відбувається насильно, і думка власників комп’ютерній ютерів ніхто не питає. У компанії стверджують, що Windows 10 October update необхідно кожному користувачеві із-за загрози системи безпеки. Однак, це може зробити не так. Фахівці розповіли, як обійти саме провальний і небезпечне оновлення, яке пропонує «хитра компанія».

Справа в тому, що Windows 10 October update встановлюється автоматично завдяки вбудованому додатком, яке є в ОС від версії 1507 до 1709. Однак, існує ряд обхідних шляхів для користувачів, які не хочуть отримати оновлення, видаляє особисті дані без причини. Для цього потрібно зайти в «Оновлення та безпека» в розділі «Налаштування» і перейти в «Додаткові параметри». Там можна тимчасово призупинити можливість оновлення.

Хитрая Microsoft заставляет пользователей устанавливать самое опасное обновление Windows 10 October update

В цей же час, як заявляють експерти, найкращим і найнадійнішим способом стані видалення програми для оновлення до Windows 10 October update. Для цього необхідно зайти на жорстку диск з операційною системою, потім в папку Windows, там знайти Updateassistant і Windows10upgrade. Потім необхідно видалити весь вміст папки. Варто відзначити, що більш легкий спосіб дозволити видалити додаток з допомогою сторонніх менеджерів додатків.

Хитрая Microsoft заставляет пользователей устанавливать самое опасное обновление Windows 10 October update

Примітно, що Microsoft насильно впроваджує Windows 10 October update і це вже почало давати компанії перші результати. Нещодавно аналітики з AdDuplex заявили, що найпопулярнішою версією ОС є Windows 10 April 2018 Update з 83,6%. Windows 10 October update вже дісталася до іншого місця з показником в 6,6%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України