Новини

Хамелеон Софт – автоматизація робочих місць і не тільки

Ще на етапі створення бізнесу його власник задумується над тим, як підвищити продуктивність праці співробітників і контролювати усі процеси. Але на відміну від минулих років, сьогодні зробити це набагато простіше. Адже можна провести автоматизацію процесів торгівлі.

Де знайти якісне програмне забезпечення

CHM software – компанія, яка створює ПО, націлене на автоматизацію магазинів та інших комерційних підприємств. Звісно, прибутковий бізнес починається з якісного товару і кваліфікованого персоналу. Але без правильного софту також не обійтися. Саме Хамелеон багато користувачів вважають ідеальним рішенням для усіх видів бізнесу. Вже у перші тижні використання він сприяє збільшенню прибутку.

Забезпечення та обладнання від компанії є простим та зручним у використанні, відповідає міжнародним стандартам. Організація постійно працює над покращенням своїх розробок, тому вони підходять під актуальні потреби сучасного бізнесу.

Збільшити кількість покупців так просто

Підвищити лояльність клієнтів здатні акції, знижки, оплата покупок дисконтними балами. Зручна система пошуку, додавання товару до чеку всього за пару кліків прискорюють процес обслуговування. Оплата вартості може здійснюватися будь-яким зручним для клієнтів способом:

 • готівковими коштами;
 • банківською карткою;
 • комбіновано.

Все це загалом підвищує інтерес покупців до магазину, збільшує їхній потік до 30%. Отже, навіть невеликий магазин можливість конкурувати з рітейлами та великими мережами.

Яким чином оптимізуються дії працівників

Програми для автоматизації бізнес процесів фіксують різні дії касирів. Крім того, вони дають змогу розмежувати їхні права та адміністратора магазину, уникнути  махінацій із вартістю та вагою. Як результат – робота персоналу є цілком прозорою.

Касир може:

 • відкривати зміну і закривати;
 • здійснювати інвентаризацію товару;
 • працювати із складською документацією;
 • контролювати залишок коштів у касі;
 • формувати касові документи та звітність.

Актуальність програми для складського обліку

Завдяки аналізу продажів легко зрозуміти, яка продукція з асортименту є найбільш привабливою для клієнтів. Касова програма дозволяє дізнатися кількість проданих виробів та їхню вартість, динаміку продажів.

Перегляд інформації в реальному часі дозволяє формувати на її основі звіти:

 • ТОП продукції;
 • динаміка продажу;
 • середній чек;
 • залишки на складі.

Завдяки автоматизації обліку продажу товарів вийде оптимізувати їхні запаси до 60% та мінімізувати наявність продукції, якою покупці цікавляться дуже рідко.

Як налагодити контроль за потоком коштів

Завдяки програмному забезпеченню для роздрібної торгівлі власник завжди буде в курсі виручених за день коштів, їх залишку в касі, інкасації. Інформація, отримана з підключених до системи ваг, грошової скриньки, фіскального реєстратора або РРО автоматично фіксується у програмі.

Це зручно і для створення звітності для передачі до податкової, оскільки:

 • усі видані покупцям чеки автоматично фіскалізуються;
 • всі документи для відправки готуються та передаються в електронному вигляді.

На що може розраховувати власник бізнесу

Завдяки автоматизації, crm системи для роздрібної торгівлі дозволяють будь-який бізнес зробити сучасним та прибутковим. Вже в перші місяці використання ТО та ПЗ Chameleon можна побачити всі його переваги.

Системи автоматизації торгівлі Хамелеон Софт – це готові рішення для будь-якого бізнесу. Для здійснення контролю власникові не потрібно бути прив’язаним то торгової точки, кабінету. Планшет, ноутбук і навіть смартфон дозволять це зробити з будь-якої точки світу, де є інтернет, онлайн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України