Хакери зламали YouTube для майнінг кріптовалюти

З появою криптовалюти збільшилася кількість зломів комп’ютерної системи хакерами. При цьому попастися в їх пастку можна просто граючи в онлайн-ігри або дивлячись відео на YouTube.

Так, зовсім недавно відеосервіс YouTube потрапив під вплив хакерів. Відвідувачі сайту, самі того не знаючи, стали майнерами криптовалюти. Обчислювальна потужність комп’ютерів була відібрана у майже 200 мільйонів осіб. Хакери опублікували в рекламній системі Google код і скрипт, що несе шкоду. Таким чином їм вдалося здобути криптовалюту Monero за рахунок користувачів YouTube, які в цей час займалися переглядом відеороликів.

Відомо, що дана програма функціонувала в період з 18 по 26 січня.

На щастя, досвідчені користувачі можуть помітити підозрілу рекламу і вчасно повідомити в техпідтримку. Однак самі керівники ресурсів не завжди моментально реагують на повідомлення.

Серед ефективних засобів захисту виділяють встановлення потужних антивірусів зі спеціальними розширеннями для браузерів.

Для того, щоб визначити зараження візуально, достатня лише поспостерігати за роботою свого комп’ютера. У разі хакерської атаки він стані працювати повільніше.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh