Чорне море може вибухнути через надлишок сірки і метану

Плити біля кордону з  розломом прийшли в рух, що призвело до виділення з надр Землі великого обсягу отруйних газів. Будь-яке незначне порушення структури чорноморського дна може призвести до глобальної катастрофи, страшніше будь-якого Апокаліпсису або сценарію Нібіру.

Всі атрибути справжнього пекла зараз можна знайте на дні Чорного моря. І незрозумілий зловісний гуркіт, і пекельний сморід, і киплячі грязьові вулкани – все це є в надлишку на дні Чорного моря. І це без перебільшення може призвести до того, що Кримський півострів, а за ним і вся планета просто потоне у вогні.

Сейсмологи виявили, що Чорне море стало «сховищем» занадто великих запасів сірководню та метану. Так сталося через те, що розлом на дні став розширюватися, що призвело до згортання вапняних порід, з яких стала вивільнятися газ, але ще більше викидів зараз відбувається з самого розлому.

Починаючи з 2016 року, очевидці стали фіксувати у Чорному морі незвичайні явища. Незрозумілі булькотіння недалеко від берега, там, де глибина більше 10 метрів, могли раптом перетворитися в фонтан бруду, причому поява фонтану часто супроводжувалося гучним бавовною і сильним запахом тухлих яєць, який, як відомо, дає сірководень. Після цього піднімався шторм і викидало на берег дохлу рибу. За словами екологів, площа іноді перевищувала 40 тисяч квадратних кілометрів.

«Грохот и адская вонь из глубин»: Черное море может взорваться из-за избытка серы и метана

Все це відбувалося і раніше, але такі масштаби спостерігали тільки після землетрусу 1927 року, яке сталося неподалік від Ялти. Після цього землетрусу з моря піднімалися вогняні стовпи висотою до 1000 метрів, а отруйні випаровування забрали багато життів.

«Грохот и адская вонь из глубин»: Черное море может взорваться из-за избытка серы и метана

Сценарій наших днів може бути набагато драматичнішим. Чорне море за останні сто років взяло в свої води таку кількість отруйних стоків з Дніпра, Дунаю та інших річок, що наслідки навіть невеликих підземних поштовхів можуть бути катастрофічними. Вчені порівнюють наслідки з падінням метеорита розміром з половину Місяця.

Чорне море може просто вибухнути, якщо концентрований сірководень підніметься на поверхню і вступити в контакт з повітрям. Вибухи прокотяться по всьому Чорному морю, що призведе до активності грязьових підводних вулканів, руху тектонічних плит за все планеті і кардинальної зміни рельєфу Землі. Але найстрашніше не землетруси і виверження вулканів.

«Грохот и адская вонь из глубин»: Черное море может взорваться из-за избытка серы и метана

Збагачений метаном і киснем сірководень підніметься в атмосферу і повернеться на поверхню дощем з концентрованої сірчаної кислоти, так що коли мине загроза задуху від викиду отруйних парів, будь-яке органічне з’єднання не розчиниться під струменями сірчаної кислоти, але навіть тим, хто зуміє вціліти, нічого хорошого можна не чекати – сірчана кислота роз’ясненнями їдає навіть метал, так що, коли їжа і вода в пластикових упаковках скінчиться, і буде пити зовсім нічого.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh