Чорне море може вибухнути через надлишок сірки і метану

Плити біля кордону з  розломом прийшли в рух, що призвело до виділення з надр Землі великого обсягу отруйних газів. Будь-яке незначне порушення структури чорноморського дна може призвести до глобальної катастрофи, страшніше будь-якого Апокаліпсису або сценарію Нібіру.

Всі атрибути справжнього пекла зараз можна знайте на дні Чорного моря. І незрозумілий зловісний гуркіт, і пекельний сморід, і киплячі грязьові вулкани – все це є в надлишку на дні Чорного моря. І це без перебільшення може призвести до того, що Кримський півострів, а за ним і вся планета просто потоне у вогні.

Сейсмологи виявили, що Чорне море стало «сховищем» занадто великих запасів сірководню та метану. Так сталося через те, що розлом на дні став розширюватися, що призвело до згортання вапняних порід, з яких стала вивільнятися газ, але ще більше викидів зараз відбувається з самого розлому.

Починаючи з 2016 року, очевидці стали фіксувати у Чорному морі незвичайні явища. Незрозумілі булькотіння недалеко від берега, там, де глибина більше 10 метрів, могли раптом перетворитися в фонтан бруду, причому поява фонтану часто супроводжувалося гучним бавовною і сильним запахом тухлих яєць, який, як відомо, дає сірководень. Після цього піднімався шторм і викидало на берег дохлу рибу. За словами екологів, площа іноді перевищувала 40 тисяч квадратних кілометрів.

«Грохот и адская вонь из глубин»: Черное море может взорваться из-за избытка серы и метана

Все це відбувалося і раніше, але такі масштаби спостерігали тільки після землетрусу 1927 року, яке сталося неподалік від Ялти. Після цього землетрусу з моря піднімалися вогняні стовпи висотою до 1000 метрів, а отруйні випаровування забрали багато життів.

«Грохот и адская вонь из глубин»: Черное море может взорваться из-за избытка серы и метана

Сценарій наших днів може бути набагато драматичнішим. Чорне море за останні сто років взяло в свої води таку кількість отруйних стоків з Дніпра, Дунаю та інших річок, що наслідки навіть невеликих підземних поштовхів можуть бути катастрофічними. Вчені порівнюють наслідки з падінням метеорита розміром з половину Місяця.

Чорне море може просто вибухнути, якщо концентрований сірководень підніметься на поверхню і вступити в контакт з повітрям. Вибухи прокотяться по всьому Чорному морю, що призведе до активності грязьових підводних вулканів, руху тектонічних плит за все планеті і кардинальної зміни рельєфу Землі. Але найстрашніше не землетруси і виверження вулканів.

«Грохот и адская вонь из глубин»: Черное море может взорваться из-за избытка серы и метана

Збагачений метаном і киснем сірководень підніметься в атмосферу і повернеться на поверхню дощем з концентрованої сірчаної кислоти, так що коли мине загроза задуху від викиду отруйних парів, будь-яке органічне з’єднання не розчиниться під струменями сірчаної кислоти, але навіть тим, хто зуміє вціліти, нічого хорошого можна не чекати – сірчана кислота роз’ясненнями їдає навіть метал, так що, коли їжа і вода в пластикових упаковках скінчиться, і буде пити зовсім нічого.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh