Авторські статті

Жителі Сімферополя чули гучний вибух над містом

За відомостями МНС Сімферополя, гучні вибухи в місті могли виявитися літаком, який подолав звуковий бар’єр. Експерти відзначають, що ніяких повідомлень про пошкодження та вибухах їм не надходило, тому після перевірки була оголошена саме ця версія. Характерно, що був помітний білий слід від літального апарату в небі, хоча, як стверджують жителі міста, самого літака вони не помітили.

Деякі вважають, що могло щось вибухнути, оскільки звуки були досить сильні. З-за них спрацьовували автомобільні сигналізації, а також тряслися стіни будинків по всьому Сімферополю. Частина жителів міста порахувала, що це могла бути якась перестрілка, однак цю версію швидко спростували, оскільки були відсутні жертви й інші докази.

У підсумку, версія з реактивним літаком, який летів не дуже швидко і досить низько над землею, і була прийнята за основну. Втім, зберігається і альтернативний варіант – деякі вважають, що йдеться про метеорит, порівнюючи з тим, що трапилась 15 грудня в Сочі.

Тоді місцеві жителі спостерігали падінням небесного каменя, який був за розмірами не більше, ніж футбольний м’яч. Він не досяг поверхні Землі, згорівши приблизно в 20 кілометрах до неї. Жителі міста масово писали в соціальних мережах про «шум і шипіння», спалах і смугу.

За словами завідувача астрофізичною обсерваторією Кубанського держуніверситету Олександра Іванова, справа була в боліді, що належить до метеорного потоку Гемініди. Він якраз проходив біля планети, і пік припав на середину грудня.

Іноді гучні вибухи також пов’язують з інопланетянами і секретними технологіями. 8 грудня з’ явилася інформація від уфологів з приводу появи дивних звуків поблизу передбачуваної військовій базі «Зона 51», що в Неваді, Сполучені Штати. Фахівці з інопланетним аномалій впевнені в тому, що на даному об’єкті можуть створювати якісь технології для зв’язку і боротьби з прибульцями, вступати з ними в контакт і так далі.

Тому появу дивних звуків вони пояснили саме цим, вважаючи, що в «Зоні 51» ведуться експерименти по створенню якогось особливого апарату, креслення якого були взяті у інопланетян, як і чи не половина всіх земних винаходів раніше. З боку Пентагону щодо даної версії ніяких коментарів не надійшло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України