Авторські статтіЖиття

10 справ , які успішні люди роблять по-іншому

Вони походять з різних верств суспільства з різним рівнем доходів, але їх об єднує загальний набір атрибутів, що відрізняє їх від інших.

Люди, які успішні в сфері заробляння фінансових коштів, ведуть себе дещо відмінно від нас, простих смертних. Для них типово мати більш позитивні мислення, брати на себе повну відповідальність за своє багатство і успіх в бізнесі. Так само вони охоче поступаються хвилинними слабкостями заради довгострокової перспективи. Вони вчаться все життя і вважають за краще оточувати себе позитивними людьми, які також вірять у привілеї навчання і трудову етику.

Вони походять з різних верств суспільства з різним рівнем доходів, але їх об єднує загальний набір атрибутів, що відрізняє їх від інших.

ВОНИ НЕ ВИТРАЧАЮТЬ ЧАСУ НА ТЕЛЕВІЗОР

Багатії майже не дивляться телевізор і так звані «реаліті-шоу». Вони проводять час розмірковуючи і працюючи над своїм бізнесом, а не просиджують диван.

ВОНИ ЧИМОСЬ ЖЕРТВУЮТЬ

Вони схильні скромно жити, щоб інвестувати свій обмежений дохід і ресурси в щось, що принесе їм більше грошів. Деякі успішні люди, як Уоррен Баффет, живуть все своє життя. У них скромних розмірів будинку, старі автомобілі і вони не витрачають грошей на такі показні і помітні символи статусу, як яхти або дорогі спортивні автомобілі.

ВОНИ НЕ ВЕДУТЬ СЕБЕ ЯК ЖЕРТВИ

Люди, які бачать у собі жертву, багато часу витрачають на скарги і звинувачення у своїх невдачах інших. Успішні люди беруть свої невдачі і неправильні рішення і аналізують що сталося і як вони можуть змінити результат у майбутньому. Вони вчаться на своїх помилках, а не скаржаться.

ВОНИ ЕКОНОМЛЯТЬ І ОБЕРЕЖНІ З ПОЗИКАМИ

Успішні люди розплачуються з боргами швидко, щоб заощадити гроші на відсотки, які нараховуються з часом. Якщо Ви швидше розплатитеся з боргами, то сплатите менший відсоток. Також, економія фінансових коштів для цих людей – у пріоритеті. Навіть якщо це 500 гривень в місяць, економія грошей позитивно покаже себе, як звичка в екстреній ситуації. Краще навіть довести її до автоматизму. Налаштуйте регулярний переказ з поточного рахунку на ощадний. Перш ніж Ви це зрозумієте, у Вас вже буде непогана сума грошей для інвестицій. Уникайте спокуси витратити на нову машину, телевізор або дорогий одяг.

ВОНИ НЕ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ІНШИХ, У ЯКІЙ БИ СИТУАЦІЇ НЕ ЗНАХОДИЛИСЯ

Успішні люди беруть на себе відповідальність за свої рішення і частку. Замість того, щоб витрачати час і енергію на звинувачення когось або чогось ще, крім себе, вони приймають ті, що їх частка належить тільки їм і якщо вони хочуть досягти успіху, тоді з себе і треба починати щось змінювати!

ДОВГОСТРОКОВЕ ПЛАНУВАННЯ

Успішні люди складають і дотримуються довгострокового фінансового планування, а не витрачають свої гроші, як тільки запрацюють.

ВОНИ СТВОРЮЮТЬ СВОЇ РЕЧІ АБО ПОСЛУГИ, ЩО МАЮТЬ ЦІННІСТЬ

Вони не просто споживачі чужих ідей і продуктів. Вони виробляють щось. Вони роблять щось. Ті, за що інші люди готові платити.

ВОНИ ВІРЯТЬ У НЕОБХІДНІСТЬ ОСВІТИ

Успішні люди вірять в освіту і в ті, що вчитися треба все життя. Вони читають книги для самоосвіти або пов’язані з роботою. Іноді вони слухають і аудіо книги або новини.

ВОНИ РОБЛЯТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО МІНІМУМ

Успішні люди роблять багато більше, ніж просто приходять на роботу, виконують завдання і йдуть додому. Вони прокидаються і раніше залишаються допізна на роботі. Смороду дуже намагаються, щоб досягти своїх цілей.

У НИХ ОСОБЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТОГО, ЧИМ ВОНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ

Фінансово успішні люди отримують справжнє задоволення від створення чогось нового, ощасливлюючи клієнта або виконуючи замовлення. Їм більше подобається процес творіння, ніж сам факт заробляння грошей.

Фінансово успішні люди – це дисципліновані вкладники, які економлять постійно. Більшу частину свого життя вони живуть скромно. Вони люблять свою роботу і роблять так багато, як можуть, найкращим способом. Вони обмежують свої борги, беруть на себе відповідальність за своє багатство і планують довгострокову перспективу. Вони не втрачають часу. Вони не витрачають гроші. Вони використовують всі шанси, щоб поліпшити себе і свої здібності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України