Війна рф проти України

ГУР МОУ: нові цілі масованих ракетних ударів РФ – Patriot та пункти управління, склади з боєприпасами і технікою

Хоч окупанти й витратили значний ракетний запас для терористичних ракетних обстрілів України, але російському ОПК, попри санкції, вдалося збільшити темпи виробництва далекобійних ракет

Джерело: Defence Express

Російське окупаційне військо після провалу свого задуму “залишити Україну без світла” має нові плани щодо своїх ракетних атак – про них детальніше виданню “РБК-Україна” розповіли представники Головного управління розвідки Міноборони України.

Так, як стверджує Скібіцький – головна мета рашистських обстрілів полягає в тому, щоб зірвати підготовку Сил оборони України “до активних дій протягом весняно-літньої кампанії”.

Крім “полювання на Patriot”, серед цілей окупантів й інші військові об’єкти – пункти управління, склади з боєприпасами та технікою, паливо та райони зосередження військ.

Пуск ракети "Искандер"
Пуск ракети “Искандер”

 

Водночас, як стверджує представник ГУР МОУ Андрій Криволап, удари по тилових регіонах мають на меті змусити нас перетягнути засоби протиповітряної оборони від фронту.

Також варто згадати, що хоч окупанти впродовж 2022 та початку 2023 років витратили значний запас своїх далекобійних ракет, російська “оборонка” змогла на понад 35% збільшити виробництво таких ракет, як Х-101, “Кинжал” та “Искандер”.

У ГУР МОУ розповіли про нові цілі масованих ракетних ударів РФ

Водночас той же приклад російської ракетної атаки вночі 16 травня, коли за короткий проміжок часу було випущено десятки ракет, з яких одразу шість Х-47 “Кинжал”, демонструє, що окупанти все ж таки готові імпровізувати і комбінувати наявні в активі засоби ураження.

ЗРК Patriot, фото - U.S. Army
ЗРК Patriot, фото – U.S. Army

 

Тому за допомогою союзників потрібно продовжувати розбудовувати потужну систему протиракетної та протиповітряної оборони, і найважливіше на сьогодні – постачання передусім протиракет до зенітних ракетних комплексів, щоб мати запаси проти нових ракетних ударів окупантів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України