Духовне

Громада УГКЦ Миколаєва просить про допомогу в завершенні будівництва першого храму в обласному центрі

Громада Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ в Миколаєві зареєстрована у 2005 році. Хрест і територію під будівництво першого греко-католицького храму було освячено у 2013 році владикою Василем Івасюком, а вже у 2016 році, з благословення та особливої фінансової підтримки владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського розпочалося зведення святині в честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Громада УГКЦ Миколаєва просить про допомогу в завершенні будівництва першого храму в обласному центрі

Її будівництво ведеться у береговій зоні р. Інгул на перетині вулиць Андрея Шептицького і Архітектора Старова, на території 0,17 га.

Допоки тривають будівельні роботи над зведенням свого храму, богослужіння для вірних греко-католиків відбуваються у римо-католицькому костелі по вулиці Декабристів, 52. Щиро віримо, що вже до кінця поточного року, вірні греко-католики матимуть можливість молитися у нижньому храмі новобудови.

Як повідомив на своїй сторінці у «Facebook» парох парафії о. Тарас Павлюс, цього літа вдалося викласти стіни восьмигранника, змонтувати і залити армуючий пояс у восьмиграннику та викласти стіни центрального купола. Також у жовтні місяці цього року, священик має намір розпочати монтаж і заливку центрального купола. Для цього вже придбали необхідний матеріал, а на оплату праці не вистарчає 80 тисяч гривень.

Парафіяни громади Покрова Пресвятої Богородиці міста Миколаєва на чолі з парохом просять про допомогу у встановленні центрального купола Храму.

 

Реквізити для переказу коштів:

У ГРИВНІ

Отримувач: Релігійній організації Релігійна Громада
“ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ
м. МИКОЛАЇВ”

Назва банку: АБ «УКРГАЗБАНК»
р/р 26002924434473.980
МФО 320478
ЄДРПОУ 33189056

або:

номер картки «ПриватБанк» 5168 7573 9398 4424
Отримувач: Павлюс Тарас Федорович

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України