У Відні знову дозволили гриль в громадських місцях

Заборона на гриль у місті Відень, введена на початку липня, тепер знята. Барбекю в спеціально відведених місцях знову дозволено.

Відповідальний за «зелене господарство департамент МА 49 видав вчора дозвіл на це. Компетентний радник з питань навколишнього середовища Уллі Сіма засвідчив для віденців зразкове і дисципліноване поводження в дотриманні раніше чинного заборони.

Радник з навколишнього середовища дякує Вінерну

«Для віденців захист їхніх лісів і природи дуже важлива», — сказав Сіма, який також наполягав на дотриманні деяких основних правил. Трави, кущі і дерева страждають від сильної спеки, тому при приготуванні гриля переконайтеся, що відстань до рослинності достатня. Вугілля та попіл повинні бути утилізовані у бетонних контейнерах, наданих урядом міста Відня, щоб запобігти пожежі.

На додаток до МА 49 (Лісове господарство та сільське господарство) співробітники МА 45 (води Вені) і МА 42 (міські сади Відня) звернули увагу на збереження заборони на грилю Донауінзель, поруч з Віденським лісом і Драшепарк у Віденському Лізинг. Зазначено, що в контролі з боку працівників міста Відня практично не було проблем з громадянами міста.

За матеріалами:heute.at
Фото:pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh