Новини з Австрії

У Відні знову дозволили гриль в громадських місцях

Заборона на гриль у місті Відень, введена на початку липня, тепер знята. Барбекю в спеціально відведених місцях знову дозволено.

Відповідальний за «зелене господарство департамент МА 49 видав вчора дозвіл на це. Компетентний радник з питань навколишнього середовища Уллі Сіма засвідчив для віденців зразкове і дисципліноване поводження в дотриманні раніше чинного заборони.

Радник з навколишнього середовища дякує Вінерну

«Для віденців захист їхніх лісів і природи дуже важлива», — сказав Сіма, який також наполягав на дотриманні деяких основних правил. Трави, кущі і дерева страждають від сильної спеки, тому при приготуванні гриля переконайтеся, що відстань до рослинності достатня. Вугілля та попіл повинні бути утилізовані у бетонних контейнерах, наданих урядом міста Відня, щоб запобігти пожежі.

На додаток до МА 49 (Лісове господарство та сільське господарство) співробітники МА 45 (води Вені) і МА 42 (міські сади Відня) звернули увагу на збереження заборони на грилю Донауінзель, поруч з Віденським лісом і Драшепарк у Віденському Лізинг. Зазначено, що в контролі з боку працівників міста Відня практично не було проблем з громадянами міста.

За матеріалами:heute.at
Фото:pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.