Авторські статтіТехно

Google створить робота здатного розуміти людську мову

Співробітники підрозділу Google Brain повідомили, що незабаром вони навчать роботів з штучним інтелектом розуміти людську мову. Вони стверджують, що розробка зможе спілкуватися з будь-якими людьми, незалежно від їх манер поведінки, а також дефектів мовлення.

Фахівці також зазначили, що на даний момент відбувається стрімкий розвиток технологій з використанням штучного інтелекту. Роботи вже можуть блискавично переймати особливості характеру і поведінки людини, але на цьому розробники не зупиняються. Крім цього, в останні роки вдалося досягти значного прогресу: машини стали самостійно читати, відповідати на питання різних категорій, а також здатні читати і складати вірші.

Проблема осмисленого спілкування штучного інтелекту з людиною є невід’ємною частиною вивчення і розвитку нових технологій. Словниковий запас такого робота зараз не досягає 20 тисяч, але варто врахувати той факт, що робот відразу починає перебирати синоніми до слів, намагаючись відповісти на поставлені запитання. Творці таких технологій раніше вже публікували результати робіт в інтернеті, причому експерти відзначили, що вірші вийшли досить-таки непоганими, включаючи, що були написані роботом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.