Google оголосила про нагороду хакерам за пошук вразливостей в своїх додатках

Компанія Google оголосила про початок своєї співпраці з платформою, де хакери шукають уразливості в продуктах, вироблених IT-компаніями. Вона заявила, при виявленні подібних фактів, нікого це отримають нагороду.

Раніше корпорація США вже брала участь в аналогічній програмі, де перевірялися її власні розробки. Тепер Google має намір спонукати хакерів робити перевірку програм, які надійшли в Play Store від сторонніх розробників.

Повідомлення про це Google розповсюдила 19 листопада. Згідно нього, ті, хто зможуть знайте уразливості в самих популярних додатків, які надійшли в Play Store від сторонніх розробників, будуть отримувати винагороду. Її розмір стартує від тисячі доларів і залежить від того, наскільки серйозна можливість збитків для компанії.

Google вже склала список додатків для хакерських досліджень. Зі слів представників компанії, вони є для неї «критичними і основоположними».

Після того, як хакери зможуть знайте ту чи іншу уразливість в додатках, передбачається їх подалі співробітництво з представниками Google для спільного пошуку шляхів вирішення виявленої проблеми. Максимальний розмір преміальних не обмежується.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh