Авторські статтіТехно

Google оголосила про нагороду хакерам за пошук вразливостей в своїх додатках

Компанія Google оголосила про початок своєї співпраці з платформою, де хакери шукають уразливості в продуктах, вироблених IT-компаніями. Вона заявила, при виявленні подібних фактів, нікого це отримають нагороду.

Раніше корпорація США вже брала участь в аналогічній програмі, де перевірялися її власні розробки. Тепер Google має намір спонукати хакерів робити перевірку програм, які надійшли в Play Store від сторонніх розробників.

Повідомлення про це Google розповсюдила 19 листопада. Згідно нього, ті, хто зможуть знайте уразливості в самих популярних додатків, які надійшли в Play Store від сторонніх розробників, будуть отримувати винагороду. Її розмір стартує від тисячі доларів і залежить від того, наскільки серйозна можливість збитків для компанії.

Google вже склала список додатків для хакерських досліджень. Зі слів представників компанії, вони є для неї «критичними і основоположними».

Після того, як хакери зможуть знайте ту чи іншу уразливість в додатках, передбачається їх подалі співробітництво з представниками Google для спільного пошуку шляхів вирішення виявленої проблеми. Максимальний розмір преміальних не обмежується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.