Авторські статтіТехно

Huawei не пізніше листопада покаже перший гнучкий смартфон-книгу

Китайська компанія збирається стати першою, хто буде впроваджувати такі технології на серійному рівні. Крім того, в мережі вже давно з’явилися патенти та інформація про них. Вважається, що новинка буде мати 8-дюймовий OLED-дисплей від компанії BOE Technology.

Вважається, що китайська компанія Huawei в перегонах за першість створить, покаже і запустить в серійне виробництво перший гнучкий смартфон-книгу не пізніше листопада 2018 року. Раніше у мережі з’явилися зображення з патентів, зараз же потенційна новинка обростає чутками.

Вважається, що новий пристрій буде мати 8-дюймовий гнучкий OLED-дисплей. Проводити їх буде компанія BOE Technology. Саме вона винна удосконалити технологію.

«Гонка за первенство»: Huawei не позже ноября покажет первый гибкий смартфон-книгу

Всі чутки про гнучкий смартфон від Huawei з’явилися на тлі роздумів інсайдерів про гнучкий смартфон від Samsung. Однак це всього лише чутки. В Samsung, наприклад, не один раз заявляли, що вони не мають наміру випускати гнучкий смартфон. Це компанія трендів, тобто вона тільки слідкує за течією, створюючи продукти, але не придумуючи нічого нового.

Варто зазначити, що великі компанії оформляють патенти для того, щоб у разі цієї хвилі трендів вони могли поборотися за місце на ринку. Така ж історія, швидше за все, і з Huawei. Крім того, такі смартфони створюються роками, тобто компанія до листопаду навіть при бажанні не змогла б випустити щось подібне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.