Новини з Австрії

Головний санітар Відня б’є на сполох: у місті щурів більше, ніж людей

Переповнені контейнери для відходів і гори сміття є причиною щурячої епідемії, яка забезпечує шкідникам ідеальне живильне середовище для швидкого поширення

Чисельність щурів у Відні давно перевищила чисельність людей, і навряд чи можна підрахувати, скільки їх припадає на людину. Однак темпи зростання населення, схоже, значно збільшуються. Причинами цього є скасування закону про щурів, який був замінений Віденською постановою про щурів у 2005 році, а також зростаючі гори сміття, які призводять до переповнення сміттєвих баків, повних залишків їжі. Це створює рай для щурів.

Шкідники становлять серйозну загрозу: клопи можуть вражати як людей, так і тварин, таргани вважаються потенційними переносниками хвороб і можуть заражати харчові продукти, щури часто є переносниками різних збудників і можуть сприяти поширенню епідемій.

Головний інспектор Відня радить людям бути уважнішими. Останнім часом повідомлялося про значно більшу кількість випадків появи щурів, ніж зазвичай. Якщо не викликати фахівця з боротьби зі шкідниками, шкідники розмножуватимуться надзвичайно швидко, попередив у п’ятницю Пітер Фідлер, голова відділення з боротьби зі шкідниками Віденської торгової палати.

Переповнені контейнери для відходів і гори сміття, які забезпечують шкідникам ідеальне живильне середовище для швидкого поширення також є причиною щурячої навали. “Менше сміття, що викидається ретельніше, означає менше щурів”, – каже Фідлер, який звинувачує в цьому суспільство, що викидає сміття.

Щоб не допустити, щоб проблема зі щурами вийшла з-під контролю, домовласники також повинні серйозно ставитися до своїх обов’язків і негайно повідомляти про появу щурів, а потім попереджати професійних фахівців із боротьби зі шкідниками: “На жаль, деякі власники не дбають про боротьбу зі шкідниками адекватно або нерегулярно, що може призвести до зараження району щурами, яке тривалий час залишається непоміченим і призводить до подальших проблем”.

Ці шкідники – проблема, до якої потрібно ставитися серйозно. Щури і сьогодні можуть передавати хвороби. Збудники вже присутні в екскрементах. Таким чином, цілеспрямований контроль над щурами не в останню чергу служить запобіганню поширенню епідемій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України