Духовне

Глава УГКЦ взяв участь у спільній молитві за мир в Україні

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 2 квітня на Софійській площі в Києві взяв участь у спільній міжконфесійній молитві за мир в Україні.

У коментарі Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав розповів, що спільно помолитися за мир в Україна було ініціативою Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій.

«Ми були видали спільне звернення, яке підписали саме ті Церкви і ті релігійні організації, які справді хотіли разом молитися і постити за Україну. Наша Церква є одна зі співініціаторів цієї молитви. Ми закликаємо наших вірних до молитви і посту не тільки в Україні, а й по цілому світі. І сьогодні молиться вся наша Церкви, не тільки на майданах України, а в різних куточках земної кулі. Завтра будемо постити за Україну», – розповів Глава Церкви.

За його словами, саме ті представники ВРЦіРО, які виступили ініціаторами спільної молитви, разом вийшли на Софійський майдан, аби разом з Божим народом, з людьми різних конфесій, різних віросповідань єдиним серцем і вустами благати миру для України. А Божий мир переможе все.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.