Глава УГКЦ взяв участь у спільній молитві за мир в Україні

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 2 квітня на Софійській площі в Києві взяв участь у спільній міжконфесійній молитві за мир в Україні.

У коментарі Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав розповів, що спільно помолитися за мир в Україна було ініціативою Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій.

«Ми були видали спільне звернення, яке підписали саме ті Церкви і ті релігійні організації, які справді хотіли разом молитися і постити за Україну. Наша Церква є одна зі співініціаторів цієї молитви. Ми закликаємо наших вірних до молитви і посту не тільки в Україні, а й по цілому світі. І сьогодні молиться вся наша Церкви, не тільки на майданах України, а в різних куточках земної кулі. Завтра будемо постити за Україну», – розповів Глава Церкви.

За його словами, саме ті представники ВРЦіРО, які виступили ініціаторами спільної молитви, разом вийшли на Софійський майдан, аби разом з Божим народом, з людьми різних конфесій, різних віросповідань єдиним серцем і вустами благати миру для України. А Божий мир переможе все.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh