Духовне

Глава УГКЦ: «Просимо людей виконати свій громадянський обов’язок і обрати тих, які справді люблять Україну»

Великою бідою нашого українського суспільства є те, що в нас є справді мало людей, які здатні по-справжньому любити іншого. Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у проповіді до вірних у неділю, 18 жовтня 2020 року.

Глава УГКЦ: «Просимо людей виконати свій громадянський обов'язок і обрати тих, які справді люблять Україну»

За словами Предстоятеля УГКЦ, сьогоднішня неділя є особливою для українського суспільства. «Сьогодні ми молимося за чесні і справедливі вибори до місцевих органів державної влади, які відбудуться наступної неділі. Сьогодні в усіх церквах священники зачитують окреме звернення нашого Синоду щодо виборів», – розповів проповідник.

У чому полягає заклик Церкви? «Святіший Отець Папа Франциск говорить, – нагадав Блаженніший Святослав, – що суспільні лиха, які сьогодні бичують людину, полягають у тому, що людина сьогодні не здатна любити і іншу людину бачить як ворога. Бачить чужинця, емігранта, потребуючого як когось, хто в неї щось хоче забрати».

Для того, щоб подолати суспільні лиха, зауважив Глава УГКЦ, Святіший Отець говорить про політику як про суспільний вияв любові. Кожна людина, яку Господь Бог ставить поруч нас, є начебто закликом Божим їй послужити і її любити.

«Великою бідою нашого українського суспільства є те, що в нас є справді мало людей, які здатні по-справжньому любити іншого. Ми пригадуємо слова Блаженнішого Любомира, який казав, що сьогодні українські громадяни більше не діляться на україномовних і російськомовних, західняків та східняків, а діляться на тих, хто любить Україну і на тих, хто не любить Україну», – зауважив Предстоятель.

«У нашому зверненні ми просимо наших людей виконати свій громадянський обов'язок як вияв любові до своєї батьківщини і обирати тих, які вміють любити. Які справді люблять Україну, її народ, справді готові послужити своїм людям, своєму народові шукаючи отого спільного блага», – наголосив духовний лідер українців.

Блаженніший Святослав нагадав золоте правило, яке стосується усіх людей, і яке розуміють усі: і християни, і не християни, і віруючі, і не віруючі: «Як бажаєте, щоб вам чинили люди, чиніть їм так само».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України