Духовне

Глава УГКЦ привітав старшого єпископа з 70-річним ювілеєм

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від усієї повноти Української Греко-Католицької Церкви привітав старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайла Паночка із 70-річним ювілеєм.

У листі-привітанні Глава УГКЦ запевнив ювіляра, що в цей день складає Господеві Богу вдячність за дар його життя та багатолітнього служіння для спільноти християн віри євангельської.

«Високо цінуємо нашу співпрацю в контексті Всеукраїнської ради Церков, національного форуму “Трансформація України”, Українського біблійного товариства, де ми не раз в однодумності зверталися до нашого народу в життєво важливих питаннях, вказуючи йому правильний, Божий шлях», – зазначається у листі.

«Прийміть від нас щирі побажання, щоб Господь і надалі не відіймав від вас свого благословення. Нехай Дух Святий, що “всюди єси і все наповняє”, сповнить Вас своєю силою, щоб Ви могли із ще більшою ревністю нести вічне Боже слово у цей світ, шматований болем і розчаруванням. Нехай милосердний Господь, якому Ви віддано служите, зішле на Вас свої прещедрі дари: здоров’я, мир і добробут. Бажаємо Вам допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях для Божої слави та блага нашого народу», – мовиться у привітанні.

Департамент інформації УГКЦ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України