Духовне

Блаженніший Святослав привітав владику Стефана Сороку з 70-літтям

13 листопада 2021 року вислужений митрополит Філадельфійський Стефан Сорока святкує 70-річчя з Дня народження. З цієї нагоди Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав владику-емерита патріаршою грамотою.

«Цього дня заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу служіння Церкві та рідному народові, обдаровуючи безцінним даром бути довгі роки митрополитом Філадельфійської митрополії», – мовиться у грамоті.

Глава УГКЦ зазначив, що святкування ювілею владики Стефана Сороки, який показав добрий приклад жертовного пастиря, – це знак великого Божого благословення, що через його єпископське служіння спливало на вірних УГКЦ в Канаді та США.

«Особливо хочемо відзначити Ваше постійне чування над викликами і потребами материнської Церкви в Україні. Будьте і надалі для нашого народу та всіх людей, серед кого живете, ясним світильником Божої правди, ревним виконавцем Його святої волі. Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас міцним здоров’ям і обдарував своєю благодаттю», – написав Блаженніший Святослав.

Глава Церква також побажав ювіляру, щоби благодать Святого Духа супроводжувала його та допомагала виконувати Божу волю. «Поручаємо Вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває Вас своїм покровом і буде Вашою молільницею та помічницею в усіх потребах», – додав Предстоятель.

Більше про владику Стефана Сороку дізнавайтеся тут.

Департамент інформації УГКЦ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України